2024. április 19, péntek - Emma

Dorogi csajok a csúcson – bajnok a női focicsapat
2014. Május 19. 08:03, hétfő | Helyi

Elképesztő magabiztossággal nyerték meg a bajnokságot a dorogi női labdarúgók, utolsó hazai meccsükön 15-0-s győzelemmel ünnepelték a sikert.

Könyvtárfejlesztés: Esztergom és Dorog is kap állami támogatást
2014. Május 15. 07:59, csütörtök | Helyi

Esztergom 592 ezer, Dorog 79 ezer forint állami támogatást kap könyvtárfejlesztésre. Az Emberi Erőforrások Minisztériuma 240 millió forinttal 553 önkormányzatot segít.

Vízilabdás Új-Hullám-sikerek – döntőkben a csapatok
2014. Május 14. 11:14, szerda | Helyi

Egy második és egy ötödik helyet szereztek múlt hétvégén az Új-Hullám SE ifjú vízilabdásai, ráadásul a két korosztályos csapat mindezt bajnokságaik döntőjében tették. Mellettük gyermekcsapat is remekelt.

Sírokat rongált meg Csolnokon egy ittas fiatal
2014. Május 14. 08:15, szerda | Helyi

A márványtáblát a sírra döntötte, a rézből készült mécsest pedig összetörte a gyanúsított, akit március 18-án fogtak el és hallgattak ki gyanúsítottként a dorogi nyomozók.

Drogtanya egy dorogi társasházban – VIDEÓ
2014. Május 13. 10:39, kedd | Helyi

Jól fejlődtek a növények a dorogi lakásban, szagukat már a lépcsőházban érezték a rendőrök. A termesztő 38 éves albérlő férfi természetesen lebukott, mint kiderült fogyasztó.

Ablakokat tört, majd mutogatta magát – már a rácsokat nézi az esztergomi fiatal
2014. Május 13. 07:44, kedd | Helyi

Előbb üzletek kirakatának és egy családi ház ablakának betörésével vezette le a feszültségét egy 22 éves esztergomi férfi a közelmúltban, aki az ügye után egy hölgyismerősét fenyegette, majd mutogatta is magát.

Új-Hullám sikerek: éremeső úszásban, élmezőnyben vízilabdában
2014. Május 12. 14:19, hétfő | Helyi

Az Új-Hullám SE négy versenyzője is győzni tudott a május 10-én megrendezett Agriasprint Úszóversenyen. Mellettük az egyesület vízilabdásai is remekeltek, egy második hely és egy alsóházbeli első hely a mérleg.

Cigicsikk miatt kapott lángra egy dorogi lakás terasza
2014. Május 12. 07:32, hétfő | Helyi

Egy felsőbb szintről kidobott cigarettacsikk okozhatta a tüzet szombaton Dorogon, a Schmidt-lakótelepen. Az erkélyen lévő kábelek gyulladtak ki, a lángokat azonban sikerült néhány perc alatt megfékezniük a tűzoltóknak.

Újabb hírek a dorogi lottómilliárdosról – nem költözik és a munkáját is megtartja!
2014. Május 10. 10:40, szombat | Helyi

Eddig csak éppen kijött havi jövedelméből, mostantól azonban nem lesz anyagi gondja annak a szerencsésnek, aki Dorogon adta fel nemrégiben a 3 milliárdot érő nyertes lottószelvényt. A pénzből ad majd családjának is.

Isten éltesse Buzánszky Jenőt! – 89 éves az Aranycsapat hátvédje
2014. Május 10. 07:38, szombat | Helyi

Isten éltesse Buzánszky Jenőt, az Aranycsapat hátvédjét 89. születésnapja alkalmából köszöntötték pénteken Dorogon labdarúgó szakági és klubvezetők, akik egy Buzánszky-jelvényt is adományoztak a legendának.

Idős dorogi férfi tűnt el – keresik!
2014. Május 09. 13:57, péntek | Helyi

Eltűnt ezért keresi a Dorogi Rendőrkapitányság a 71 éves Árkosi Jánost. Az idős férfi május 7-én 10 óra körüli időben dorogi otthonából ismeretlen helyre távozott, azóta életjelet nem adott magáról.

Új-Hullámos érmek Budapestről
2014. Május 09. 08:34, péntek | Helyi

Egy arany, két ezüst és három bronzérmet, valamint töb értékes helyezést szereztek versenyzőink a Jövő Bajnokai Össz-régiós Felmérő Úszóversenyen, a Komjádi Uszodában.