2024. április 23, kedd - Béla

Hírek

Jól teljesített az Új-Hullám a megyeiben
2016. Május 26. 10:25, csütörtök | Helyi

Május 21-én, szombaton a Komárom-Esztergom megyei Úszó Bajnokság első fordulóján az Új-Hullám SE úszói kiválóan teljesítettek.

Esztergomi vívósiker az országos előválogatón - FOTÓK
2016. Május 21. 08:54, szombat | Helyi

Engelbrecht Szonja a nyolcas döntőig jutott a múlt hétvégi országos kadet és junior előválogató versenyen az esztergomi Sportcsarnokban. A megmérettetésen közel kétszáz sportoló állt pástra.

Ezüstös evezősök az esőben
2016. Május 18. 09:44, szerda | Helyi

Nem kímélte az időjárás annak a 21 klubnak a versenyzőit, akik szombaton a Csepel Kupa Országos Evezős versenyen álltak rajthoz. Az eső egész nap változó intenzitással áztatta nagy létszámú futamok résztvevőit.

Új-Hullám: nyolc úszóérem Budapestről
2016. Május 17. 11:24, kedd | Helyi

Két arany, öt ezüst és egy bronzérmet, valamint több értékes helyezést szereztek a dorogi Új-Hullám SE úszói a május 13-án és 14-én megrendezett XV. BVSC Kupa Nemzetközi Úszóversenyen.

Esztergomban játszik a magyar válogatott
2016. Május 07. 07:00, szombat | Helyi

Andorra csapatát fogadják a legjobb magyar rögbisek Esztergomban május 14-én 17 órakor az RCH Stadionban. A két válogatott az Európai Nemzetek Kupájának keretében mérkőznek meg.

Esztergomi éremeső a vívók utánpótlás vidék bajnokságán
2016. Május 03. 13:57, kedd | Helyi

Versenyzőink a hétvégén Veszprémben rendezett utánpótlás vidék bajnokságon nagyszerű vívással 4 arany-, 4 ezüst- és 5 bronzérmet nyertek. A 13 dobogós helyezés mellett 7 döntős helyezettünk is a legjobbak közt volt.

Életben tartotta a címvédés lehetőségét a Vitéz-sereg
2016. Április 25. 10:18, hétfő | Helyi

Rendkívül nehéz meccsen győzött a hétvégén az Esztergomi Vitézek felnőtt alakulata, amely a kecskeméti rögbiseket fogadta hazai pályán. A fiúk a sikert követően egy lépésre kerültek a bajnoki döntőhöz.

Nagy Benjámin: Sikerre törve!
2016. Április 22. 16:37, péntek | Sport

Nagy Benjámin Kecskeméti Motorsport Egyesület Tony Kart Gokart 2016.04.24 Dunaszerdahely

RISKA Játék és Sportfesztivál Esztergomban
2016. Április 22. 16:00, péntek | Helyi

Kasza Tibi, Kis Grófo, Dj. Dominique, Dj. Tomix és az Alma Együttes is fellép április 23-án a Rugby Club Hotelnél a RISKA Játék és Sportfesztiválon. Színes programok és sport is várja az érdeklődőket.

Repelik József és a Hayabusa!
2016. Április 21. 11:47, csütörtök | Sport

Interjú Repelik József Dragversenyzővel az április 23-24-i Kiskunlacházi Poco- Loco Gyorsulási versenyen előtt.

Esztergomot is érinti a katonás Országfutás
2016. Április 20. 06:00, szerda | Helyi

Toborzó Országfutás 2016 elnevezéssel az idei évszámmal megegyező hosszúságú váltófutást rendez tavasszal az Magyar Honvédség. A 2016 kilométer hosszú, 207 települést érintő sportesemény Esztergomba is érkezik.

Új-Hullám: öt érem Bajáról
2016. Április 12. 08:56, kedd | Helyi

Három arany, egy ezüst és egy bronzérmet szereztek az Új-Hullám SE úszói az április 9-én, Baján megrendezett IX. Emel Kupa nemzetközi úszóversenyen.