2024. április 24, szerda - György

Büntetőkkel döntöttek az öregfiúk az Öreg Porgán
2019. Február 28. 05:01, csütörtök | Helyi

Véget értek a Pézsa Tibor Sportcsarnokban a 40 év feletti játékosoknak kiírt Öreg Porga Kupa küzdelmei. A kupára idén 13 csapat nevezett be a megye minden szegletéből, de volt alakulat Budapestről és Pest megyéből is.

Várja az Öreg Porga Kupa a nevezőket!
2019. Január 19. 05:00, szombat | Helyi

Idén is megrendezi a sportcsarnok az Öreg Porga Kupát 40 év feletti öregfiú focicsapatok számára. Még lehet nevezni!

Először rendezett kupát Szentkirályi Károly tiszteletére a spori
2018. Március 05. 10:35, hétfő | Helyi

A Pézsa Tibor Sportcsarnok első alkalommal rendezte meg a néhai Szentkirályi Károlyról elnevezett kupát a közelmúltban, amin 8-9 éves (1-2 osztályos) iskolások vettek részt.

Címvédés az 50 év felettiek Rozoga Kupáján Esztergomban
2018. Március 01. 04:53, csütörtök | Helyi

A Pézsa Tibor Sportcsarnok minden évben a Rozoga Kupával zárja a téli teremfoci rendezvénysorozatát.

Hazaiaké a kupa a Ligeti Ferenc Öregfiúk Emléktornán - VIDEÓVAL
2018. Január 24. 06:56, szerda | Helyi

Sárisáp egyes számú csapata nyerte meg a minap az idén már hetedik Ligeti Ferenc Öregfiúk Emléktornán.

Borult a bajnoki papírforma a spori téli kupáján
2018. Január 15. 21:41, hétfő | Helyi

Kupáért is összecsaptak a városi kispályás bajnokság csapatai vasárnap.

Dorog nyerte a legnagyobb esztergomi utánpótlás kupát
2018. Január 12. 05:00, péntek | Helyi

Mint minden évben január elején rendezi meg a Pézsa Tibor Sportcsarnok a régió legnagyobb utánpótlás tornáját, a Kertműves Kupát, U-19-es csapatok számára.

Nézőcsúcs a sporiban az Osvald Béla Kupán
2018. Január 08. 05:00, hétfő | Helyi

Folytatódott a Pézsa Tibor Sportcsarnokban az a hagyományos rendezvénysorozat, amelyet minden évben megrendeznek a csarnok munkatársai, elsősorban utánpótlás csapatok számára.

Az FC Firka nyerte a spori legendás vezetőjéről elnevezett kupát
2018. Január 02. 11:26, kedd | Helyi

Minden évben a két ünnep között rendezi meg a Pézsa Tibor Sportcsarnok az intézmény egykori legendás vezetőjéről elnevezett Rozi Kupát, felnőtt kispályás focicsapatok részére.

Bástya győzelemmel a Rozoga Kupa zárta a teremszezont
2017. Március 07. 10:08, kedd | Helyi

A Rozoga Kupával zárta a teremfociidényt az esztergomi Pézsa Tibor Sportcsarnok a minap. A zárótorna trófeáját végül a Bástya csapata gyűjtötte be.

Megvédte bajnoki címét a Bástya az Öreg Porga Kupán
2017. Február 20. 11:24, hétfő | Helyi

A Bástya elnevezésű csapat nyerte idén is az Öreg Porga Kupát. A torna a minap ért véget, melyen 12 együttes mérkőzött meg egymással. A Bástya sorozatban harmadszor hódította el a trófeát.

Pilismarót nyerte az idei Ister-Granum kupát
2017. Január 30. 12:49, hétfő | Helyi

Pilismarót csapata nyerte meg az idei, immár ötödik Ister-Granum Teremlabdarúgó Tornát a hétvégén a sportcsarnokban.