2024. április 19, péntek - Emma

Világkupa ezüstöt szerzett a tokodi Torba Erik
2020. December 15. 04:49, kedd | Helyi

Mindkét magyar döntős, Torba Erik és Szőke Alex is ezüstérmet szerzett a belgrádi birkózó egyéni világkupa-viadal hétfői versenynapján, melyen Kecskeméti Krisztián az ötödik helyen végzett.

Fényes esztergomi érmek a dublini világkupáról
2020. Március 02. 09:57, hétfő | Helyi

A hétvégén a világ egyik legnagyobb részvételű kick-box Világkupáján bizonyították rátermettségüket az Esztergomi Kick-Box SE versenyzői.

Michelisz Norbert világkupa-győztes
2019. December 15. 17:58, vasárnap | Sport

Michelisz Norbert, a Hyundai pilótája nyerte a túraautó-világkupa (WTCR) idei szezonját, miután az idényzáró maláj futamon összetettbeli riválisa műszaki hiba miatt nem szerzett pontot, Michelisz pedig ötödik lett.

Michelisz Norbert bajnok lehet a hétvégén Sepangban
2019. December 12. 18:04, csütörtök | Sport

Három riválisához hasonlóan a hétvégi malajziai fordulóban megnyerheti a túraautó-világkupa (WTCR) idei szezonját Michelisz Norbert, a Hyundai magyar versenyzője.

Esztergomi taggal bronzérmes a magyar válogatott a horgászat Forma-1-ében
2019. Szeptember 09. 17:34, hétfő | Helyi

Idén az újvidéki DTD-csatorna adott otthont a horgászat Forma-1-ének is nevezhető Nemzetek Világbajnokságának a minap. A magyar csapat a harmadik helyen végzett, az esztergomi Csöregi Balázs pedig egyéniben a 12. lett.

Michelisz esélyesnek tartja magát a világkupa megnyerésére
2019. Augusztus 29. 18:09, csütörtök | Sport

Az összetett pontverseny második helyén álló Michelisz Norbert esélyesnek tartja magát a túraautó-világkupa (WTCR) megnyerésére.

Újabb világkupa sikereket értek el kick-boxosaink
2019. Május 23. 17:43, csütörtök | Helyi

Az év legnagyobb és legjobban várt hazai kick-box eseményére került sor Budapesten a BOK Csarnokban (volt SYMA) május 17-19. között.

Újabb fényes világkupa-érmeket gyűjtöttek be kick-boxosaink
2019. Április 16. 05:00, kedd | Helyi

Idén is az ausztriai Innsbruck adott otthont az év egyik legnépesebb és legerősebb mezőnyét felsorakoztató kick-box Világkupájának, az Austrian Classics 2019-nek.

Dorogi úszók a világkupán!
2018. Október 04. 16:24, csütörtök | Helyi

Először zajlik le Úszó Világkupa október 4. és 6. között Magyarországon a Duna Arénában.

Világkupa ezüstérmes lett Szabó Evelin karatés
2018. Augusztus 29. 14:31, szerda | Helyi

Második helyezést ért el Szabó Evelin, a magyar karate válogatott csolnoki versenyzője a hétvégén a Leicesterben rendezett Világkupán.

Világkupa-győzelmek és fényes érmek az esztergomi kick-boxosoktól
2018. Május 23. 17:20, szerda | Helyi

Összesen 3 arany, 3 ezüst és 11 bronzérmet hoztak haza az esztergomi kick-boxosok a 24. Magyar Kick-Box Világkupáról Budapestről a hétvégén.

A magyarok nyerték a kempo-vb és -vk összetett csapatversenyét
2018. Április 29. 11:07, vasárnap | Sport

A magyarok nyerték a kempo-világbajnokság és -világkupa összetett csapatversenyét a budapesti MOM Sport Uszoda és Sportközpontban.