2024. április 26, péntek - Ervin

Hírek | Sport

Sportlövő VK - Sidi Péter világcsúcsa légpuskában
2013. Május 07. 09:22, kedd |

Sidi Péter az alapversenyben világcsúcsot ért el, a döntőben végül a nyolcadik helyen végzett a férfi légpuskások között a Fort Benningben zajló sportlövő Világkupa-versenyen.

Kondella Petiék az Ózd Ralin
2013. Május 06. 12:51, hétfő |

Beszélgetés Kondella Péter autóversenyzővel az Ózd Rali előtt.

Cselgáncs Vk - Joó Abigél aranyérmes Bakuban
2013. Május 06. 05:00, hétfő |

Joó Abigél aranyérmet nyert vasárnap a 78 kilogrammos kategóriában a cselgáncs Világkupa-sorozat bakui Grand Slam-viadalán.

Csak a saját hibáim okozták a 'vesztemet'
2013. Május 03. 08:18, péntek |

BFR Driver Aceademy Kupa-Füge Krisztián, PROEX AC2000 RACING-Suzuki Swift. Füge Krisztián beszámolóját olvashatják a hétvégi gyorsasági versenyről..

Almási kubai tornagyőzelme
2013. Május 02. 17:02, csütörtök |

Almási Zoltán nyerte a Havannában 48. alkalommal megrendezett sakk Capablanca-emlékversenyt.

Michelisz: megismételhető a tavalyi futamgyőzelem
2013. Május 02. 16:57, csütörtök |

Forma-1 - Button: hamarosan visszatérünk az élmezőnybe
2013. Április 30. 05:00, kedd |

Jenson Button, a Forma-1-es McLaren istálló brit pilótája biztos benne, hogy a wokingi csapat autói hamarosan újra az élmezőnyben küzdenek, és futamgyőzelmekért harcolhatnak.