Városlista
2019. május 27, hétfő - Hella

Hírek

2019. Február 28. 08:10, csütörtök | PR
Forrás: (x)

Két újabb álláslehetőséget ajánl a Neuzer kerékpárgyár

Az esztergomi Neuzer Kerékpárgyár Gyártástervező munkakörbe férfi munkatársat, Gyártáselőkészítő munkakörbe fiatal, férfi munkatársat keres hosszútávra.

Gyártástervező

Feladatok:

- hosszú távú és rövid távú gyártási kapacitás tervezés a befogadott vevői rendelések alapján,
- gyártási kapacitás elemzés, vizsgálat,
- gyártási időpont javaslatok meghatározása a vevői igények, valamint készletadatok alapján,
- napi termelési tervek elkészítése a különböző gyártó területek részére,
- rendelések nyomon követése,
- gyártásindítási utasítások elkészítése,
- a vállalat integrált számítástechnikai rendszerének megismerése,
- statisztikák, kimutatások készítése.

Elvárások:

- minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent),
- táblázatkészítésben, kezelésben, szövegszerkesztésben való nagyfokú jártasság,
- önálló precíz munkavégzés,
- jó szervező és kommunikációs készség,
- erkölcsi bizonyítvány,
- képesség csapatban történő munkavégzésre.

Előny:

- felsőfokú végzettség,
- termelési környezet ismerete,
- releváns gyártástervezői tapasztalat,
- határozott, dinamikus személyiség,
- gyors, rugalmas gondolkodás.

Amit ajánlunk:

- stabil vállalati háttér,
- versenyképes jövedelem,
- hosszú távú munkalehetőség,
- előrelépési lehetőség

Jelentkezni lehet: e-mailben a koller.z@neuzer-bike.hu e-mail címen.

Gyártáselőkészítő

Feladatok:

- termelési program alapján gyártásindítási utasítások elkészítése,
- az elindított gyártások nyomon követése a különböző termelési területeken,
- folyamatos kommunikáció a kereskedelmi és minőségbiztosítási területekkel,
- a gyártásban lévő szériák menedzselése hiány, hiba, pótlás esetén

Elvárások:

- magas szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, MS Office),
- felelősségteljes, önálló, precíz munkavégzés,

Előny:

Ezek érdekelhetnek még

2019. Május 22. 00:19, szerda | PR

Minden szőnyeg varázsszőnyeg

Lehet, hogy a címben foglalt kijelentés kicsit túlzónak tűnik, de igazából tény: egy szőnyeg teljesen átvarázsolja az otthonunk belsejét, és sokkal szebbé, valamint komfortosabbá tudja azt tenni. Hogy hogyan?

2019. Május 22. 00:17, szerda | PR

Miért igazi jolly joker a hitelkiváltás?

A hitelkiváltás kifejezést mindenki ismeri, de vajon mire használható ez a megoldás pontosan? Akinek van meglevő hitele, annak érdemes tudnia, hogy használható ki ez a lehetőség.

2019. Május 21. 23:58, kedd | PR

Mitől jó egy fordítóiroda?

Egyre több vonatkozó vállalkozást talál az ember, ha lefuttat egy keresést. Nem mindegy azonban, kire bízzuk papírjainak átültetését. Ha profi minőséget vár el, kizárólag profi partnerrel dolgozzon!

2019. Május 21. 23:55, kedd | PR

Itt a tavasz: a férfiaknak is ideje elővenni a lengébb öltözéket

Férfi divat, női divat… Manapság már nem szükségszerűen csak női kiváltság a változatos, stílusos öltözködés. Nincs ez másként a melegebb évszakokban sem, a férfiakat is egyre bővebb kínálat várja a boltokban.