Városlista
2024. április 25, csütörtök - Márk

Hírek

2019. Február 28. 08:10, csütörtök | PR
Forrás: (x)

Két újabb álláslehetőséget ajánl a Neuzer kerékpárgyár

Az esztergomi Neuzer Kerékpárgyár Gyártástervező munkakörbe férfi munkatársat, Gyártáselőkészítő munkakörbe fiatal, férfi munkatársat keres hosszútávra.

Gyártástervező

Feladatok:

- hosszú távú és rövid távú gyártási kapacitás tervezés a befogadott vevői rendelések alapján,
- gyártási kapacitás elemzés, vizsgálat,
- gyártási időpont javaslatok meghatározása a vevői igények, valamint készletadatok alapján,
- napi termelési tervek elkészítése a különböző gyártó területek részére,
- rendelések nyomon követése,
- gyártásindítási utasítások elkészítése,
- a vállalat integrált számítástechnikai rendszerének megismerése,
- statisztikák, kimutatások készítése.

Elvárások:

- minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent),
- táblázatkészítésben, kezelésben, szövegszerkesztésben való nagyfokú jártasság,
- önálló precíz munkavégzés,
- jó szervező és kommunikációs készség,
- erkölcsi bizonyítvány,
- képesség csapatban történő munkavégzésre.

Előny:

- felsőfokú végzettség,
- termelési környezet ismerete,
- releváns gyártástervezői tapasztalat,
- határozott, dinamikus személyiség,
- gyors, rugalmas gondolkodás.

Amit ajánlunk:

- stabil vállalati háttér,
- versenyképes jövedelem,
- hosszú távú munkalehetőség,
- előrelépési lehetőség

Jelentkezni lehet: e-mailben a koller.z@neuzer-bike.hu e-mail címen.

Gyártáselőkészítő

Feladatok:

- termelési program alapján gyártásindítási utasítások elkészítése,
- az elindított gyártások nyomon követése a különböző termelési területeken,
- folyamatos kommunikáció a kereskedelmi és minőségbiztosítási területekkel,
- a gyártásban lévő szériák menedzselése hiány, hiba, pótlás esetén

Elvárások:

- magas szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, MS Office),
- felelősségteljes, önálló, precíz munkavégzés,

Előny:

Ezek érdekelhetnek még

2024. Április 22. 19:37, hétfő | PR

Indul a Nemzeti Faültetés Napja: Legyen Magyarország Európa legzöldebb országa!

2024. április 22-én, a Föld napján indítja útjára a 10 millió Fa országos közössége a Nemzeti Faültetés Napját

2024. Április 16. 10:59, kedd | PR

K&H: ennyivel emelkedett a gyerekinfláció

háromezer forint ma már nem elég két hamburgerre, két évvel ezelőtt még három is kijött ennyiből

2024. Április 09. 09:36, kedd | PR

Uralni a mezőnyt: Hogyan befolyásolják a sakk stratégiák a futballt

A sport világában a stratégia döntő szerepet játszik egy csapat sikerében. Míg a futball dinamikus és kiszámíthatatlan játék, a sportág mögött meghúzódó taktikai elvek közül sok a sakk világában gyökerezik.

2024. Április 05. 22:27, péntek | PR

Hogyan legyünk jó gazdik? – Ingyenes oktatóanyagok a kutyatartás kihívásaira

A mai modern világban, ahol a technológiai fejlődés és a gyors élettempó dominál, sokan keresnek menedéket és nyugalmat a természetben, illetve házi kedvencek társaságában.