Városlista
2024. április 18, csütörtök - Andrea

Hírek

2017. Június 23. 12:38, péntek | Helyi
Forrás: (x) - infoesztergom.hu

Újabb állást kínál a Neuzer Kerékpárgyár!

Az esztergomi Neuzer Kerékpárgyár gyártási területre, esztergomi munkahelyre, hosszútávra, férfi munkatársakat keres Műszakvezető munkakörbe, azonnali munkakezdési lehetőséggel.

Feladatok:

- termelési terv megvalósításának biztosítása, termelés szervezése, gyártósori csoportok közvetlen irányítása;
- termelésvezető munkájának támogatása;
- beosztott dolgozók koordinálása, motiválása;
- a gyártósori folyamatok hatékonyságának fejlesztése;
- termelési adatok szolgáltatása, értékelések, riportok készítése;
- aktív részvétel módszerek, munkafolyamatok oktatásában;
- a technológiai eszközök, szerszámok állagának megóvása, munkahelyi rend fenntartása;
- adminisztrációs feladatok elvégzése,
- együttműködés a Minőségbiztosítási Vezetővel és a Társterületek vezetőivel (Festőüzem, Raktárak, Gyártás-előkészítés);
- megfelelő munkalégkör kialakítása, fenntartása

Elvárások:
- min. középfokú végzettség;
- több éves munkavezetői tapasztalat (csoportvezető, műszakvezető);
- gyártási területen szerzett min. 2 éves szakmai gyakorlat;
- jó szervező és irányító készség (25-30 fő napi feladatainak szervezése, irányítása);
- igényes munkavégzés;
- alapfokú számítástechnikai ismeretek (excel, word)

Amit ajánlunk:

- motiváló, versenyképes jövedelem;
- bónusz;
- hosszútávú munkalehetőség;
- egy műszakos munkarend,
- utazási hozzájárulás
- 2-3 hónapos betanulási folyamat

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal, e-mailen a koller.z@neuzer-bike.hu e-mail címen lehet.

Egyéb állás a Neuzer Kerékpárgyárban ITT!

Ezek érdekelhetnek még

2024. Március 22. 08:20, péntek | Helyi

NEM JUTOTT MESSZIRE A LOPOTT ÜZEMANYAGGAL

Egy 47 éves férfi az M1-es autópályán próbált a rendőrök elől meglépni.

2024. Március 06. 22:09, szerda | Helyi

Rendkívüli kémiaórán vettek részt a Zrínyi iskolások

Február 27-én látványos kémiai kísérletek résztvevői és szemtanúi lehettek a dorogi Zrínyi iskola 1.b osztályának kisdiákjai.

2024. Március 06. 21:59, szerda | Helyi

ELLEPTÉK A BÉKÁK ESZTERGOMBAN A FÁRIKÚTI UTAT