2019. November 05. 16:15, kedd | Helyi

Bronzérmet szerzett a Kick-Box Világbajnokságon Vígváry Viktor a közelmúltban Szarajevóban.

Bronzérmet szereztek a megyei horgászok a klubcsapatok országos bajnokságán
2019. Október 09. 17:24, szerda | Helyi

A Komárom-Esztergom Megyei Horgászegyesületek Szövetsége több évtizedes szünet után idén újra indított csapatot a sportág legnehezebb és egyben legnívósabb versenyén, a XXVII. Klubcsapatok Országos Bajnokságán Szegeden.

Magyar bronzérem a rejtvényfejtő-világbajnokságon
2019. Október 06. 08:12, vasárnap | Belföld

Bronzérmes lett Gyimesi Péter magyar rejtvényfejtő a németországi világbajnokságon, a junior kategóriában - közölte István György, a válogatott csapatkapitánya az MTI-vel szombaton.

Bronzérmet szerzett a vb-n a tokodi-esztergomi birkózó - VIDEÓ
2019. Szeptember 16. 06:40, hétfő | Helyi

Az Esztergomban született és a birkózást is a városban kezdő, tokodi Korpási Bálint bronzérmet nyert a kötöttfogásúak 72 kilogrammos kategóriájában vasárnap a nur-szultani birkózó-világbajnokságon.

Tokodi bronzérem a birkózó Eb-n
2018. Május 04. 04:21, péntek | Helyi

Korpási Bálint bronzérmet szerzett az oroszországi Kaszpijszkban rendezett birkózó Európa-bajnokságon szerdán. Térségünk sportolója a kötöttfogásúak 72 kilogrammos súlycsoportjában állhatott a dobogóra.

Paralimpia 2016 - Bronzérmes a női párbajtőr csapat
2016. Szeptember 16. 07:42, péntek | Sport

A Krajnyák Zsuzsanna, Dani Gyöngyi, Veres Amarilla összeállítású magyar válogatott bronzérmet szerzett a kerekesszékes vívók női párbajtőr csapatversenyében a riói paralimpia csütörtöki napján.

Paralimpia 2016 - Sors Tamás és Konkoly Zsófia bronzérmes 100 pillangón
2016. Szeptember 16. 07:37, péntek | Sport

Az S9-es sérültségi kategóriában versenyző Sors Tamás és Konkoly Zsófia egyaránt bronzérmet szerzett 100 méteres pillangóúszásban a riói paralimpia csütörtöki versenynapján.

Paralimpia 2016 - Krajnyák Zsuzsanna bronzérmes tőrben
2016. Szeptember 15. 07:22, csütörtök | Sport

Krajnyák Zsuzsanna bronzérmet nyert a kerekesszékes vívók A sérültségi kategóriájának tőr egyéni versenyében a riói paralimpia szerdai napján.

Paralimpia 2016 - Bronzérmes az asztaliteniszező Pálos Péter
2016. Szeptember 13. 07:28, kedd | Sport

Az asztaliteniszező Pálos Péter (S11) bronzérmet szerzett a riói paralimpia hétfői versenynapján.

Paralimpia 2016 - Tóth Tamás bronzérmes 100 méter gyorson
2016. Szeptember 13. 07:24, kedd | Sport

Tóth Tamás bronzérmet nyert az S9-es sérültségi kategória 100 méteres gyorsúszó számában a riói paralimpia hétfői versenynapján. A szám másik magyarja, Sors Tamás hatodik lett a döntőben.

Paralimpia 2016 - Pap Bianka bronzérmes 200 méter vegyesen
2016. Szeptember 12. 07:40, hétfő | Sport

Az S10-es sérültségi kategóriában versenyző Pap Bianka bronzérmet szerzett 200 méteres vegyesúszásban a riói paralimpia vasárnapi versenynapján.

Paralimpia 2016 - Az erőemelő Tunkel Nándoré az első magyar érem
2016. Szeptember 09. 07:41, péntek | Sport

Az erőemelő Tunkel Nándor 155 kilós teljesítménnyel bronzérmes lett a 49 kilogrammos súlycsoportban a riói paralimpia első, csütörtöki versenynapján, így övé a magyar küldöttség első dobogós helye.