2024. április 23, kedd - Béla

Riói sikerek esztergomi sikeredzővel
2016. Október 11. 07:57, kedd | Helyi

Egy ezüstérem, egy ötödik, két hatodik, egy hetedik, két nyolcadik hely – ezekkel büszkélkedhetnek az esztergomi Schiller-Kertész Judit tanítványai, aki mindezeket a riói paralimpián érték el szeptemberben.

Paralimpia 2016 - ezüstérmes 1500 méteren az esztergomi edző tanítványa
2016. Szeptember 16. 17:04, péntek | Helyi

Biacsi Ilona nagyszerűen versenyezve ezüstérmet szerzett a T20-as kategória 1500 méteres síkfutó számában a riói paralimpia pénteki napján. Ikertestvére, Bernadett az ötödik helyen végzett

Paralimpia 2016: 6-7-8 - célban az esztergomi edző tanítványai
2016. Szeptember 14. 07:42, szerda | Helyi

Csontos Piroska a hatodik, Keresztesi Erika a hetedik, Biacsi Ilona pedig a nyolcadik helyen ért célba a T20-as kategória női 400 méteres síkfutó számának keddi döntőjében a riói paralimpián.

Döntőben a paralimpián az esztergomi edző tanítványai
2016. Szeptember 13. 09:33, kedd | Helyi

Mindhárom magyar induló bejutott a T20-as kategória női 400 méteres síkfutó számának keddi döntőjébe a riói paralimpián. A sportolókat az esztergomi Schiller-Kertész Judit edző készítette fel erre a megmérettetésre is.