Hírek
2016. Március 03. 13:57, csütörtök |
Külföld
Forrás: InfoEsztergom/hirado.hu
1,6 millió autót hív vissza a japán Suzuki
Leállt a motor a légkondicionáló hibája miatt 245 Suzukinál Japánban, ezért mintegy 1,6 millió autót hív vissza a gyártó a szigetországban.
A Suzuki japán autókonszern 1,6 millió autót hív vissza a szigetországban a légkondicionáló berendezés okozta motorleállás miatt. A japán területfejlesztési, infrastrukturális, közlekedési és turisztikai minisztérium csütörtökön közölte, hogy a Japánra vonatkozó intézkedés a Suzuki 2008 és 2015 között gyártott hat modelljét, köztük a Wagon R-t érinti- olvasható a hirado.hu-n. Eddig 245 olyan eset vált ismerté, amikor emiatt a hiba miatt állt le a motor. A probléma közúti balesetet eddig nem okozott.
Az intézkedés nem érinti Európát és az esztergomi gyártást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 19. 11:00, péntek | Külföld
Ukrajnai háború – Az eddigi legnagyobb dróncsapás érte Moszkvát
Három nap alatt másodszor érte ukrán dróntámadás a Moszkvai Olajfeldolgozó Gyárat (MNPZ), de a keddivel ellentétben csütörtökön már több pilóta nélküli repülőszerkezet is eltalálta a létesítményt.
2026. Június 19. 09:00, péntek | Külföld
Ne várjunk őszig a kéményellenőrzéssel!
2026. Június 17. 14:00, szerda | Külföld
Szerbia és a Mol aláírta a NIS irányításáról szóló részvényesi megállapodást
Aláírták a Szerbiai Kőolajipari Vállalat (NIS) irányításáról szóló részvényesi megállapodást a szerb kormány és a Mol képviselői - közölte a szerbiai közszolgálati televízió (RTS) kedden.
2026. Június 16. 11:00, kedd | Külföld
Kallas: az amerikai-iráni megállapodás első lépés a Hormuzi-szoros megnyitása felé
Az Európai Unió üdvözli az Egyesült Államok és Irán között bejelentett megállapodást, amely első lépést jelenthet a Hormuzi-szoros megnyitása és a közel-keleti konfliktus lezárása felé
