Hírek
2022. Február 26. 08:39, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: facebook.com/hollikistvan
A Fidesz és a KDNP adománygyűjtést szervez
A Fidesz és a KDNP adománygyűjtést szervez az Ukrajnából, Kárpátaljáról Magyarországra menekülők számára - közölte a Fidesz kommunikációs igazgatója az MTI-hez pénteken eljuttatott videónyilatkozatában.
Hollik István úgy fogalmazott: "ezt kell tennünk, hiszen a szomszédunkban háború van", és sokan menekülnek a háború elől Magyarországra. Ilyenkor pedig mindenkinek tennie kell a dolgát - emelte ki.
Jelezte: a kormány cselekszik, és megtesz mindent, hogy megvédje Magyarország biztonságát, és meggátolja, hogy belesodorják az országot a háborúba.
Emellett viszont kötelességünk segíteni is - mondta, hozzátéve, hogy ezért szerveznek adománygyűjtést az Ukrajnából, Kárpátaljáról Magyarországra menekülők számára.
A nagyobbik kormánypárt kommunikációs igazgatója azt kérte: aki segíteni szeretne, az vigye élelmiszer- és ruhaadományait a hozzá legközelebb eső Fidesz-irodába, a kormánypártok pedig eljuttatják azokat a háború elől menekülőknek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 16. 14:00, csütörtök | Belföld
Az euró bevezetéséről is egyeztetett a Tisza szakértője és Varga Mihály
Varga Mihály jegybankelnök meghívására bemutatkozó találkozóra ment a Magyar Nemzeti Bankba (MNB) Kármán András, a Tisza Párt költségvetési és adópolitikai szakértője.
2026. Április 16. 14:00, csütörtök | Belföld
Ásványolaj szövetség: 11,3 százalékkal nőtt a magyarországi üzemanyag-fogyasztás az első negyedévben
2026. Április 16. 09:00, csütörtök | Belföld
NAV: éjfélkor lejár a gépjárműadó befizetésének határideje
Szerda éjfélkor jár le a gépjárműadó befizetésének határideje. Még mintegy egymillió autós nem rendezte gépjárműadóját - figyelmeztetett kora reggel a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
2026. Április 16. 07:04, csütörtök | Belföld
Magyar Péter lemondásra szólította fel a köztársasági elnököt
Magyar Péter, a Tisza Párt vezetője lemondásra szólította fel Sulyok Tamás köztársasági elnököt szerdán, kettejük megbeszélésén. Az államfő a Tisza Párt vezetőjének elmondása szerint jelezte: \"megfontolja a felvetést\".
