Hírek
2017. Június 15. 07:36, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
A jövő évi költségvetés elfogadásával zárul a tavaszi ülésszak
Az Országgyűlés ma zárja tavaszi ülésszakát. A képviselők összesen öt javaslat elfogadásáról döntenek, köztük a legfontosabbról, a jövő évi költségvetésről is.
Az idei első félév utolsó ülésnapja 15 órakor kezdődik, a napirenden kizárólag határozathozatalok szerepelnek. A Ház a 2018-as büdzsé jóváhagyása mellett változtathat az idei költségvetésen is, továbbá Szent László-emlékévvé nyilváníthatja 2017-et, majd elfogadhatja a kormánypártok elmúlt rendszer titkosszolgálati tevékenységének feltárását érintő törvénymódosító indítványát.
Az Országgyűlés várhatóan szeptembertől folytatja munkáját.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 19. 07:18, péntek | Belföld
EU-csúcs - Magyar Péter: csak Magyarország érdekét képviselem
Csak és kizárólag Magyarország és a magyar emberek érdekét fogom képviselni az Európai Tanács ülésén és a kétoldalú megbeszéléseken is - mondta Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Brüsszelben.
