Városlista
2026. március 7, szombat - Tamás

Hírek

2019. Március 11. 07:17, hétfő | Belföld
Forrás: mti

A kormányt kérdezik a képviselők

A kormányt kérdezik a képviselők

A kormányhoz intézett kérdésekkel és azonnali kérdésekkel ér ma véget az Országgyűlés kéthetes ülése.

Az utolsó ülésnap a szokásoknak megfelelően délelőtt 11 órakor, napirend előtti felszólalásokkal indul, amit a kérdések másfél, az azonnali kérdések pedig egy órában követnek.

A parlament előző héten hétfőn és kedden ülésezett. A képviselők ezalatt lehetővé tették, hogy vagyonkezelésre is létre lehessen hozni alapítványokat, továbbá a köztársasági elnök észrevételeit figyelembe véve ismét elfogadták a jogalkotási törvénynek az alaptörvény hetedik módosításával összefüggő változtatását.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 07. 12:00, szombat | Belföld

Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték kapacitásteszt-sorozata

Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték 11 hónapos, hosszú távú kapacitásteszt-sorozata – közölte a Mol pénteken az MTI-vel.

2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország nem kér a zsarolásból, nem kér a fenyegetőzésből

A fenyegetőzés és a zsarolás leállítására, a választási beavatkozások beszüntetésére szólította fel Ukrajnát Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken az ország budapesti nagykövetsége előtt.

2026. Március 06. 12:00, péntek | Belföld

Választás 2026 - Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki a jelöltek szavazólapi sorrendjét

Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki az egyéni választókerületi bizottságokban, hogy a képviselőjelöltek milyen sorrendben kövessék egymást az országgyűlési választás szavazólapjain.