Városlista
2026. május 13, szerda - Szervác

Hírek

2020. Október 05. 10:50, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti

A kormányt kérdezik a képviselők

A kormányt kérdezik a képviselők

A képviselők két órában tesznek fel azonnali kérdéseket a kormány tagjainak hétfőn az Országgyűlésben.

A parlament őszi ülésszakjának második ülése 13 órakor, napirend előtti felszólalásokkal kezdődik, interpellációk elhangzása a koronavírus-járványra tekintettel ezúttal sem várható.

A Ház kedden több nemzetközi szerződés kihirdetése mellett a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) idei költségvetését is módosíthatja.

Az ülése október 12-én, hétfőn ér véget, amikor a képviselők újra két órában fordulhatnak azonnali kérdésekkel a kabinethez.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 13. 07:20, szerda | Belföld

Megalakult a Tisza-kormány

Kinevezte Magyar Péter kormányának minisztereit Sulyok Tamás köztársasági elnök kedden Budapesten, ezzel megalakult az új kabinet.

2026. Május 13. 07:15, szerda | Belföld

Magyar Péter a Belügyminisztérium belső tereiről posztolt újabb videót

Magyar Péter miniszterelnök a Belügyminisztérium belső tereiről posztolt újabb videót kedden este a Facebook-oldalán, megjegyezve, hogy ez Pintér Sándor eltitkolt 100 milliárdos luxusminisztériuma.

2026. Május 12. 15:00, kedd | Belföld

Alekszej Lihacsov: a Roszatom minden Paks II-re vonatkozó kérdésre választ tud adni Budapestnek

A Roszatom minden, a Paks II projektet illető kérdésre választ tud adni az új magyar vezetésnek - jelentette Alekszej Lihacsov, az orosz állami atomenergetikai vállalatvezetője újságíróknak hétfőn Moszkvában.