Városlista
2026. június 27, szombat - László

Hírek

2013. Július 17. 10:29, szerda | Helyi
Forrás: lvp

A nyár legnagyobb 21-es bulija medencével

A nyár legnagyobb 21-es bulija medencével

A nyár legnagyobb bulijával várja a szórakozni vágyókat a dorogi +21 Kultúrhely és Koktélbár pénteken. A partin medencével is készül a bulihely.

Két helyszín, két stílus és egy éjszaka, ezzel a szlogennel hirdeti a pénteki Summer Fest elnevezésű buliját a +21 Kultúrhely és Koktélbár, amely teraszán egy medencével is igyekszik majd felturbózni a hangulatot.

A buli képének megosztói ezúttal is nyerhetnek, a szervezők ugyanis kisorsolnak egy két fő részére szóló egy éjszakás tartózkodást egy 4 csillagos wellness szálódában, egy tetoválást Bozsóval, egy fotózást Csacsával, Bentin pólókat és 10 darab vip-belépőt.

Szombaton YO SESSION @ADAM VERWEST|BMATT címmel folytatódik a +21-es buli 22 órától. Kontics Ádám és Bence Máté kétféle stílussal lepi meg a közönséget. ADAM a Funky, funkyhouse vonallal, míg BMATT a kortárs elektronikai palettával szórakoztatja majd a bulizókat.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi

Csajok Miniben…, de nem úgy!

Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.

2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi

Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer

Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.

2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi

Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól

Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.

2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi

Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben

Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.