Hírek
2020. Július 18. 10:50, szombat |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu/police.hu
A rendőrség utcájában bukott le egy ittas vezető
Elvették a jogosítványát.
A járőrök július 17-én 21 óra 56 perckor Esztergomban a Csatai Szabó János úton vontak ellenőrzés alá egy kocsival közlekedő helyi lakost. A sofőrrel szemben alkalmazott alkoholszonda pozitív eredményt mutatott, ezért további mintavételre a rendőrkapitányságra előállították.
A rendőrök a mérési eredmények alapján az 55 éves férfival szemben büntetőeljárást kezdeményeztek, a vezetői engedélyét elvették.
Korábbi cikkek:
Vásárlás közben egy pénztárcára lett figyelmes, amit elvitt
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi
BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG
A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.
2026. Április 13. 12:00, hétfő | Külföld
Brit miniszterelnök: Magyarország és az európai demokrácia történelmi pillanata Magyar Péter választási győzelme
Keir Starmer brit miniszterelnök szerint Magyar Péter választási győzelme történelmi pillanat, nem csupán Magyarország, hanem az európai demokrácia számára is.
2026. Április 13. 10:00, hétfő | Külföld
Választás 2026 - Ursula von der Leyen: Magyarország Európát választotta
Magyarország Európát választotta - írta X-bejegyzésében az Európai Bizottság elnöke vasárnap este a magyarországi parlamenti választások eredményeire reagálva.
