Városlista
2026. március 6, péntek - Leonóra

Hírek

2018. Október 27. 05:00, szombat | Belföld
Forrás: mti - fotó: mnb.hu

Adathalászati kísérletre hívja fel a figyelmet az MNB

Adathalászati kísérletre hívja fel a figyelmet az MNB

A Magyar Nemzeti Bank logójával és a honlapjának arculatával visszaélve, elektronikus levélben küldött biztonsági figyelmeztetésnek álcázva próbálnak szenzitív adatokat kinyerni adathalászok a gyanútlan felhasználóktól

- hívta fel a figyelmet a jegybank pénteken a honlapján. A jegybank kéri, hogy semmiképpen ne kattintsanak a linkre, az MNB ilyen tartalmú levelet nem küld ügyfeleinek. A szükséges intézkedéseket a pénzintézet az ügyben megtette - tették hozzá.

A csalárd levelet és a mögötte lévő adathalász portált az MNB honlapján képernyőképekkel szemlélteti.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 06. 12:00, péntek | Belföld

Választás 2026 - Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki a jelöltek szavazólapi sorrendjét

Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki az egyéni választókerületi bizottságokban, hogy a képviselőjelöltek milyen sorrendben kövessék egymást az országgyűlési választás szavazólapjain.

2026. Március 06. 07:06, péntek | Belföld

Szijjártó Péter: minden határon túlmegy, hogy Volodimir Zelenszkij halálosan megfenyegette Orbán Viktort

Minden határon túlmegy, hogy Volodimir Zelenszkij ukrán elnök gyakorlatilag halálosan megfenyegette Orbán Viktor kormányfőt, Magyarországot azonban nem lehet zsarolni, akárhogyan is fenyegetőznek

2026. Március 06. 07:01, péntek | Belföld

Magyar Péter: sem Ukrajna, sem Oroszország nem zsarolhatja a szuverén EU- és NATO-tag Magyarországot

Sem Ukrajna, sem Oroszország nem zsarolhatja a szuverén EU- és NATO-tag Magyarországot - közölte Magyar Péter a Tisza Párt elnöke csütörtökön az MTI-vel.

2026. Március 05. 14:56, csütörtök | Belföld

Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt.

A nemzetközileg elismert zeneszerző, producer és előadó, Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt