Hírek
2018. December 22. 08:39, szombat |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Adventi naptár a Vitézek homlokzatán

A Vitéz János Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola (Gyakorló) adventi naptárral örvendeztette meg a diákjait, a szülőket és a szigeten andalgókat.
Az iskola homlokzatán naponta gyulladnak fel az újabb és újabb fények az ablakokban, jelezvén a Megváltó érkezését. Az ablakdekorálások diákok és nevelők közös munkája. Érdemes a téli szünetben elsétálni arra, és gyönyörködni a kivilágított ablakokban – kaptuk az információt az iskolától.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 29. 21:40, kedd | Helyi
Kilenc teherautónyi adományt küldött a Richter Gedeon gyógyszeripari vállalat az Esztergomi SZC Bottyán János Technikum részére
2025. Április 15. 13:06, kedd | Helyi
ELLENŐRIZÜNK A TUNING TALÁLKOZÓN
Az esztergomi rendőrök is ott voltak azon az autós rendezvényen, ahol több szabálytalanságra is fény derült.
2025. Április 02. 09:38, szerda | Helyi
TÖBB TUCAT BALHÉÉRT FELELHET
A tatabányai nyomozók befejezték az eljárást az ellen a 26 éves férfi ellen, aki lopásokat, rablást, garázdaságot és testi sértést is elkövetett.