Hírek
2013. December 15. 08:04, vasárnap |
Helyi
Forrás: lvp
Ajándékgyűjtés Esztergomban

Ajándékgyűjtést szervez a Rugby Club Hotel és a Szent István Gyógyszertár Esztergomban azoknak a gyereknek a javára, akik nem bővelkedhetnek ajándékokban karácsonykor.
Akadnak gyerekek, akiknek sajnos nem bővelkedik ajándékban a karácsony. Azért, hogy az ő ünnepük is szebb legyen, ajándékgyűjtést szervez a Rugby Club Hotel és a Szent István Gyógyszertár. A szervezők várják a megunt vagy nélkülözhető mesekönyveket, plüssmacikat, kisautókat, ruhácskákat, esetleg csokikat vagy bármi apróságot, ami majd mosolyt csalhat egy-egy nélkülözni kényszerülő gyerek arcára.
Az összegyűlt ajándékokat december 22-én a Rugby Club Hotelben egy bensőséges karácsonyi ünnepségen kapják meg a gyerekek.
Az ajándékokat a következő helyeken lehet leadni:
Szent István Gyógyszertár (Széchenyi tér 24-26.)
Rugby Club Hotel (Nagy-Duna sétány 1.)
Altrix Sport Bolt (Kossuth Lajos utca 65.)
Márti Virág (Dessewffy utca 6.)
Luxura szolárium (Irinyi János utca 26.)
Esztergomi Fűszerbolt (Petőfi utca 5.)
Sunsolaris Szolárium (Imaház utca)
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 05. 18:44, kedd | Helyi
KAMERALOPÁSBÓL REPETÁZTAK
A Tatabánya Rendőr-főkapitányság lopás és rongálás vétsége miatt nyomoz két férfival szemben.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Július 06. 22:34, vasárnap | Helyi
Negyvenegy iskolát támogat idén a Richter alapítványa
Hatalmas érdeklődés mellett, 41 intézmény közel 107 millió forint összértékű támogatásával zárult a Richter Gedeon Nyrt. Centenáriumi Alapítvány 2025-ös országos támogatási programja.