Hírek
2018. Február 28. 08:09, szerda |
Helyi
Forrás: mti
Akár félórát is késhetnek az esztergomi vonatok
Akár 20-30 perces, de esetenként egyórás késésekre is számítani kell több vasútvonalon - tájékoztatta a Mávinform szerda reggel az MTI-t.
A közlemény szerint a Budapest-Cegléd-Debrecen-Nyíregyháza-Záhony vonalon egy váltóállító berendezés hibája miatt nő a vonatok menetideje.
Hasonló műszaki probléma miatt késnek a vonatok a Budapest-Esztergom és a Budapest-Kunszentmiklós-Tass-Kelebia vonalon is - fűzték hozzá.
Jákó-Nagybajom és Beleg között, Kutas megállónál elromlott a Gyékényesről Kaposvárra tartó személyvonat mozdonya, ezért feltorlódtak a szerelvények a Dombóvár-Kaposvár-Gyékényes vonalon. Ott egyórás késéssel kell számolni.
Az időjárás miatt késnek a vonatok a Szombathely-Csorna-Győr vonalon - írták.
FRISSÍTÉS:
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
