Hírek
2018. December 17. 08:17, hétfő |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu - fotó: facebook.com/RomanekEtelka
Akikre büszkék lehetünk - A hét emberei!
A jó tanulók és jó sportoló diákok, Maráz Zsuzsanna, kick-boxosaink és Pifkó Célia író is az elmúlt hét, esztergomi emberei. Büszkék lehetünk rájuk!
Idén 127 pályázóból 72 kimagasló eredményt elért diákot tüntetett ki Esztergom önkormányzata. Maráz Zsuzsanna ultrafutó pedig Esztergom sportjáért kitüntetést kapott. A tehetséges fiatalok névsora ITT!
Maráz Zsuzsanna, esztergomi ultrafutóval készített interjút a Duna tv stábja a Család-barát műsorban. ITT látható a videó!
A Pézsa Tibor sportcsarnokban a hagyományos Mikulás Kupával zárult a kick-boxosok éves, országos versenysorozata az Esztergomi Kick-Box SE rendezésében. Kimagasló hazai eredmények születettek!
Megjelent Pifkó Célia, az esztergomi kötődésű szerző első mesekönyve. A „Szörnyek a szobádban” című kötetet Orosz Annabella illusztrációival csütörtökön mutatták be hivatalosan Budapesten.
Fotón: a jó tanuló-jó sportoló díjak átadása
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi
BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG
A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2026. Március 25. 18:00, szerda | Sport
Magyar labdarúgó-válogatott - Debrecenben lesz a Kazahsztán elleni mérkőzés
Debrecenben kerül sor a magyar labdarúgó-válogatott Kazahsztán elleni felkészülési mérkőzésére, amelyet eredetileg idegenben játszott volna Marco Rossi csapata.
