Városlista
2024. április 19, péntek - Emma

Hírek

2020. Október 09. 08:26, péntek | Helyi
Forrás: (x)

Állást kínál az SPH Plusz Kft

Egyműszakos munkarend, igényes munkakörnyezet, versenyképes fizetés Esztergomban.

Lakatos/hegesztő munkakörbe keres azonnali kezdéssel munkatársat az esztergomi SPH Plusz Kft.

Ellátandó feladatok:

- Szerkezeti elemek készítése

- Acél- és fémszerkezetek előgyártása, készítése, javítása

- Acélszerkezetek hegesztése

- Gépelemek és gépszerkezetek szerelése, javítása, karbantartása

- Gépek, berendezések telepítése, üzembe helyezése, szerelése, javítása

Elvárt képességek, ismeretek:

Szakirányú végzettség
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Önálló munkavégzés
Terhelhetőség, rugalmasság
Motiváltság
Csapatszellem, megbízhatóság
Felelősségteljes hozzáállás

Előny:

- AWI hegesztésben való gyakorlat

- Csőszerelésben/csőhegesztésben szerzett tapasztalat

- Targonca jogosítvány

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés

- Fiatalos csapat

- Igényes munkakörnyezet

- Jó munkahelyi légkör

- Egyműszakos munkarend

Jelentkezni az SPH Plusz Kft. alábbi e-mail címén fényképes önéletrajzzal, a bérigény megjelölésével lehet:

odon.schmidt@sph.hu

Ezek érdekelhetnek még

2024. Március 22. 08:20, péntek | Helyi

NEM JUTOTT MESSZIRE A LOPOTT ÜZEMANYAGGAL

Egy 47 éves férfi az M1-es autópályán próbált a rendőrök elől meglépni.

2024. Március 06. 22:09, szerda | Helyi

Rendkívüli kémiaórán vettek részt a Zrínyi iskolások

Február 27-én látványos kémiai kísérletek résztvevői és szemtanúi lehettek a dorogi Zrínyi iskola 1.b osztályának kisdiákjai.

2024. Március 06. 21:59, szerda | Helyi

ELLEPTÉK A BÉKÁK ESZTERGOMBAN A FÁRIKÚTI UTAT