Hírek
2016. Február 19. 07:54, péntek |
Helyi
Forrás: Katasztrófavédelem
Árokba hajtott egy autó Tát mellett

Nyolcméteres árokba hajtott egy személyautó csütörtökön a 117-es úton Tát térségében. A balesetnek nincs sérültje, a roncs pedig nem akadályozta a forgalmat.
Az esztergomi hivatásos tűzoltókat riasztották a helyszínre, akik áramtalanították az autót, majd átadták a helyszínt a rendőrségnek.
Korábbi cikk:
Ketten meghaltak egy balesetben Bajna és Epöl között - Kismama volt az áldozat
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 05. 17:59, csütörtök | Helyi
Nagy döntést hozott a Richter, óriási változás vár Dorogra
Új korszak veszi kezdetét a Richternél – ennek részleteit nemrég jelentette be Magyarország legfontosabb gyógyszeripari vállalata. A Richter Gedeon Nyrt. hatóanyaggyártásának központja Dorog lesz.
2025. Június 04. 09:47, szerda | Helyi
ÚJABB CSAPÁS AZ ILLEGÁLIS HULLADÉKLERAKÓKRA
Célzott ellenőrzéssorozattal léptek fel az illegális autóbontás és hulladéklerakás ellen az Ács-Bábolna Rendőrőrs munkatársai.
2025. Május 22. 09:52, csütörtök | Helyi
Meghívó - Magyar Hősök Emlékünnepe
2025. Május 22. 09:32, csütörtök | Helyi
Jöjjön el gyermekével a Richter Tűzoltó Gyereknapra!
Május 25-én, vasárnap immár negyedik alkalommal rendeznek interaktív gyereknapot a Richter Gedeon Nyrt. dorogi gyáregységének nagyparkolójában.