Hírek
2014. Szeptember 18. 08:08, csütörtök |
Helyi
Forrás: lvp
Átszökött két párkányi kisfiú Esztergomba vásárolni - a szülők persze nem tudták

Iskola helyet talált magának izgalmat egy 8 és egy 12 éves párkányi fiú, akik Esztergomba ugrottak át vásárolni. Persze szüleik tudta nélkül.
Iskolaszüneti nap volt Szlovákiában hétfőn, ezért tanulás helyett programot kellett találniuk a felvidéki gyerekeknek. Egy 8 és egy 12 éves párkányi fiú ki is találta a számára megfelelőt, a srácok úgy döntöttek, hogy átruccannak Esztergomba kicsit vásárolni. Természetesen minderről szüleik nem tudtak. Az egyik esztergomi bevásárlóközpont helyett azonban a fiúk a kapitányságon kötöttek ki, az esztergomi rendőrök ugyanis rábukkantak a kis szökevényekre, akiket párkányi kollégáik közreműködésével végül átadtak szüleiknek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 05. 18:44, kedd | Helyi
KAMERALOPÁSBÓL REPETÁZTAK
A Tatabánya Rendőr-főkapitányság lopás és rongálás vétsége miatt nyomoz két férfival szemben.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Július 06. 22:34, vasárnap | Helyi
Negyvenegy iskolát támogat idén a Richter alapítványa
Hatalmas érdeklődés mellett, 41 intézmény közel 107 millió forint összértékű támogatásával zárult a Richter Gedeon Nyrt. Centenáriumi Alapítvány 2025-ös országos támogatási programja.