Hírek
2014. Augusztus 08. 16:12, péntek |
Kék hírek
Forrás: MTI
Autóbusz és személyautó ütközött Dunakeszin, egy ember meghalt, többen megsérültek
Egy ember meghalt, többen megsérültek, amikor személygépkocsi és egy menetrend szerint közlekedő busz ütközött péntek délután a Dunakeszi határán található bevásárlóközpont szervizútján - tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője az MTI-t.
Kiss Norbert elmondta, hogy a személygépkocsi vezetője a helyszínen életét vesztette.
A helyszínelés és a műszaki mentés idejére az útszakaszt lezárták - közölte a referens.
Valics Dezső, az Országos Mentőszolgálat sajtóügyeletesének közlése szerint a busz utasai közül nyolc embert vizsgáltak meg a helyszínen, mindannyian könnyebb sérültek meg. Közülük négy embert megfigyelésre kórházba vittek.
A Budapesti Közlekedési Központ fődiszpécsere az MTI-t arról tájékoztatta, hogy egy 126-os busz ütközött a személyautóval.
A helyszíni vizsgálat befejezéséig a vonalon kerülő úton közlekednek a járatok, de megálló nem marad ki - mondta a fődiszpécser.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 17. 07:31, hétfő | Kék hírek
Országos közlekedésbiztonsági ellenőrzés kezdődik a közutakon
Elsősorban a tehergépjárművek és autóbuszok, valamint vezetőik ellenőrzésére terjed ki az az országos közlekedésbiztonsági akció, amely ma kezdődik a közutakon.
2025. November 13. 07:29, csütörtök | Kék hírek
BRFK: ellopott, majd kórházi inkubátorban hagyott egy csecsemőt egy nő Budapesten
2025. November 11. 07:37, kedd | Kék hírek
BRFK: egy kábítószer-kereskedelmi ügy miatt tartottak razziát hétvégén egy budapesti belvárosi klubban
Egy kábítószer-terjesztőkkel szemben folytatott nyomozás miatt, konkrét bűnügyi információk alapján tartott a rendőrség razziát hétvégén Budapesten, egy belvárosi szórakozóhelyen

