Hírek
2020. Március 10. 06:11, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok
Az egészségügyi helyzet miatt elhalasztják a Cégek Éjszakáját
Hosszú mérlegelést és a résztvevő vállalatokkal való egyeztetést követően a Cégek Éjszakája csapata úgy döntött, hogy az egészségügyi kockázatok miatt őszre halasztja az eredetileg április elejére tervezett eseményt.
Az új időpont szeptember 24-e, ezen a napon tárulnak ki a cégek kapui, hogy a vállalatok megmutassák a potenciális munkavállalóknak, hogy milyen értékeket képviselnek, hogyan dolgoznak, és milyen jövőt nyújtanak a kollégáiknak.
"Nehezen hoztuk meg a döntést, de mindannyian egyetértettünk abban, hogy a mostani egészségügyi helyzet nem kedvez egy ilyen jellegű nagyszabású, több helyszínen zajló eseménynek. A Cégek Éjszakája lényege az, hogy emberek ismerkedjenek egymással és a vállalatok kultúrájával. Úgy érezzük, hogy ősszel nyugodtabb körülmények között, biztonságban tarthatjuk meg a rendezvényt. Ez segített, hogy még időben felelős döntést hozzunk” - mondta el Deák-Nagy Csilla, a rendezvény főszervezője.
A Cégek Éjszakája először mutatkozik be Magyarországon, szeptember 24-én délután négy és éjfél között a résztvevő cégek nyitott irodával várják az érdeklődőket, akiknek megmutatják, hogy mitől vonzó náluk dolgozni. Az vendégeket buszjáratok és egyéb alternatív közlekedési módok segítik majd, hogy minél többet hozhassanak ki a különleges eseményből.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 11. 10:00, szerda | Belföld
Joó István: a hatósági ellenőrzési rendszer működik, a gödi gyár soha senkit sem mérgezett meg
2026. Február 11. 07:09, szerda | Belföld
Orbán Viktor: létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba
Létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba, ha Ukrajna tag lenne, az Európai Unió már háborúban lenne - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök kedden Szentendrén.
2026. Február 10. 13:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: indul a három az egyben képzés, összekapcsoljuk a technikumokat és az egyetemeket
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Balázs: az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között
Orbán Balázs szerint az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között.
