Városlista
2025. május 3, szombat - Tímea

Hírek

2014. Május 08. 08:00, csütörtök | Helyi
Forrás: lvp/Aprólépés csapat

Az esztergomi Napút Rajziskola a legzöldebb iskola cím nyertese

Az esztergomi Napút Rajziskola a legzöldebb iskola cím nyertese

Az esztergomi Napút Rajziskola nyerte el a legzöldebb iskola címet a „Színtiszta életerő – jövőnk záloga: a VÍZ” című országos alkotói pályázaton. A kiíráson ráadásul a 9 éves Kun Borbála képével a harmadik lett.

Az esztergomi Napút Rajziskola nyerte el a www.aprolepes.hu országos alkotói pályázaton a legzöldebb iskola címet, s Kun Borbála (9 éves) Ivóvizünk múltja és jövője című képe végzett a harmadik helyen. Az Aprólépés csapat a nyerteseket egy ökodélutánnal jutalmazza, melyen két csoportban zajlanak majd a foglalkozások, a díjazott alkotásokból rendezett kiállításmegnyitóra pedig a rövid ünnepi műsorral fűszerezett díjátadóval együtt kerül sor pénteken 16:30-kor az esztergomi művelődési házban.

Fotók az alkotás folyamatáról a Napút Rajziskolásokkal!

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 15. 13:06, kedd | Helyi

ELLENŐRIZÜNK A TUNING TALÁLKOZÓN

Az esztergomi rendőrök is ott voltak azon az autós rendezvényen, ahol több szabálytalanságra is fény derült.

2025. Április 02. 09:38, szerda | Helyi

TÖBB TUCAT BALHÉÉRT FELELHET

A tatabányai nyomozók befejezték az eljárást az ellen a 26 éves férfi ellen, aki lopásokat, rablást, garázdaságot és testi sértést is elkövetett.