Hírek
2020. Június 09. 05:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
Az idősek között van a legtöbb koronavírus-fertőzött és elhunyt
Az idősek közül kerül ki a legtöbb koronavírussal fertőzött és elhunyt is - közölték a koronavirus.gov.hu oldalon hétfő délután.
A kormányzati portálon kiemelték: az eddigi 4014 igazolt fertőzött 45 százaléka, az elhunytak 89 százaléka 65 év feletti.
A 80 év feletti korosztály különösen veszélyeztetett, az elhunytak csaknem fele ebből a korosztályból kerül ki - tették hozzá.
A koronavirus.gov.hu hétfő reggel azt írta: meghalt két idős, krónikus beteg és hattal, 4014-re emelkedett az azonosított koronavírus-fertőzöttek száma Magyarországon. Az elhunytak száma 548-ra nőtt. 2284-en már meggyógyultak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 28. 07:29, péntek | Belföld
Magyarország újabb négymilliárd forintos mezőgazdasági támogatási programot indít Bosznia-Hercegovinában
2025. November 28. 07:28, péntek | Belföld
Orbán Viktor: azért utazok Moszkvába, hogy biztosított legyen Magyarország energiaellátása
Azért utazok Moszkvába, hogy télre is, és a következő évre is biztosított legyen Magyarország energiaellátása, megfizethető áron -
2025. November 27. 07:38, csütörtök | Belföld
Jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről
Akár már a jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről
