Városlista
2026. április 22, szerda - Csilla

Hírek

2019. Április 07. 07:28, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Az ország szinte minden településén nőtt az érdeklődés az eladó lakások iránt

Az ország szinte minden településén nőtt az érdeklődés az eladó lakások iránt

Az ország szinte minden településén nőtt az érdeklődés az eladó lakások iránt - mondta Balogh László, az ingatlan.com vezető gazdasági szakértője szombat reggel az M1 csatornán.

A szakértő elmondta, a főváros mellett Komárom-Esztergom megyében, Jász-Nagykun-Szolnok megyében és Nógrád megyében nőtt leginkább az érdeklődés.

Hozzátette, míg a lakások iránti érdeklődés növekedése és az ezzel járó árrobbanás 2014-ben Budapesten kezdődött, mostanra ez kiterjedt szinte az egész országra és a kisebb településekre is.

Címkék: ingatlan, lakás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 22. 10:00, szerda | Belföld

Magyar Péter: garanciát kértem a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető szlovák jogszabály hatályon kívül helyezésére

Garanciát kért Magyar Péter leendő miniszterelnök Robert Fico szlovák kormányfőtől kedden arra, hogy a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető jogszabályt Szlovákia hatályon kívül helyezi.

2026. Április 22. 07:19, szerda | Belföld

Zelenszkij: véget ért a Barátság kőolajvezeték javítása

Ukrajna befejezte a Barátság kőolajvezeték javítását, a vezeték ismét üzembe helyezhető - jelentette be Volodimir Zelenszkij ukrán elnök kedden a Telegramon.

2026. Április 21. 12:00, kedd | Belföld

Ruszin-Szendi Romulusz: cél a morál visszaállítása a hadseregben

A hadsereg moráljának visszaállítását nevezte első és legfontosabb céljának a honvédelmi miniszteri poszt várományosa hétfői Facebook-bejegyzésében.

2026. Április 21. 10:00, kedd | Belföld

Csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára

Tovább csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára, keddtől a benzinért bruttó 6 forinttal, a gázolajért pedig bruttó 14 forinttal kell majd kevesebbet fizetniük a kiskereskedőknek