2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

2016. Május 31. 14:07, kedd | Helyi
Forrás: mti

Bajnoki címek után vb-re mehetnek az esztergomi kick-boxosok

Felnőtt és utánpótlás bajnoki címek, érmek és vb-kvalifikáció - mindezt érték el a Zrínyi Miklós Kick-box Akadémia bunyósai hétvégén Esztergomban a Magyar Bajnokság döntőjében.

Vasárnap a felnőtt magyar válogatottsági tagság volt a tét a Light-Contact és Kick-Light Magyar Bajnoki döntőn, melynek az esztergomi Városi Sportcsarnok adott otthont. A Zrínyi Miklós Kick-box Akadémia hét versenyzője összesen négy magyar bajnoki címet, két ezüstérmet és két bronzérmet szerzett a felnőtt mezőnyben.

Bayer Péter: +94 kg LC: 1.hely, KL: 1.hely

Mellettük több esztergomi utánpótlás kick-boxos kvalifikálta magát a világbajnokságra az esztergomi döntőben.

A Zrínyi Miklós fiatal tanítványai kilenc aranyérmet és négy bronzérmet szereztek. Gremen Petra, Alina Maris, Tar Balázs és Debre Bence a megszerzett light-contact és kick-light első helyezéssel ráadásul véglegesítette kvalifikációját a Dublinban megrendezendő utánpótlás világbajnokságra. Bagi Nimród egy arannyal gazdagította érem kollekcióját, Laczkovics Botond és Horváth Szilveszter keményen küzdött, ezúttal a dobogó harmadik fokát bérelték ki mindkét szabályrendszerben – számolt be minderről Zrínyi Miklós mesteredző közösségi oldalán.

2024. Május 02. 18:36, csütörtök | Helyi

Elindul a "piskóta" körforgalom építése

Április 30-án indult a Dobogókői út – Petőfi Sándor út – Terézia utca – Kálvária út kereszteződésénél a körforgalom építése.

2024. Május 02. 18:34, csütörtök | Helyi