Hírek
2022. Szeptember 21. 09:16, szerda |
Belföld
Forrás: Rendőrség
Bakonyi turista útvonalakat zárnak le katonai tevékenység miatt

A Várpalota-Tés közötti útszakasztól nyugatra fokozott, jelentős létszámú katonai tevékenységre kell számítani 2022. szeptember 23-a és 25-e között a Központi Lő- és Gyakorlólőtéren.
A katonai tevékenység érinti a gyakorlólőtéren áthaladó turista útvonalalat is, ezért az említett időszakban a képen piros vonallal határolt terület látogatása a polgári lakosság számára nem engedélyezett.
A Magyar Honvédség Bakony Harckikepző Központ munkatársai a lakosság megértését, együttműködését kéri.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 23. 07:31, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország nem akarja, hogy az Európai Unió harcban álljon
Magyarország nem akarja, hogy az Európai Unió harcban álljon, ezért nem támogatja Ukrajna uniós tagságát sem - mondta Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn napirend előtt az Országgyűlésben.
2025. Szeptember 22. 07:51, hétfő | Belföld
HM: az Adaptive Hussars 2025 gyakorlat negyedik hetében is katonai csapatmozgásokra kell számítani
2025. Szeptember 22. 07:50, hétfő | Belföld
Újraindult a forgalom a Keleti pályaudvaron
2025. Szeptember 21. 08:46, vasárnap | Belföld
Nem tudták megnyitni vasárnap reggel a Keleti pályaudvart
A tervezett felújítási munkálatokat maradéktalanul elvégeztük, de a Keleti pályaudvart nem tudtuk megnyitni vasárnap reggel - közölte Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója.