Városlista
2025. december 30, kedd - Dávid

Hírek

2019. Június 27. 11:57, csütörtök | Helyi
Forrás: infoesztergom.hu

Baleset történt a Dobogókői úton

Baleset történt a Dobogókői úton

Baleset történt csütörtökön délelőtt a Dobogókői és a Sugár út sarkán. Rendőrök, tűzoltók, mentő a helyszínen – jelentette Olvasónk.

A baleset nem sokkal háromnegyed 12 előtt történt. A rendőrség félpályás útzár mellett helyszínel.

A helyszíni szemle a rendőrség szerint egy fél órán keresztül tart. Utána teljesen helyreállhat a forgalom a szakaszon.

Ketten sérültek meg a balesetben, egyikük egy 9 éves fiú.

FRISSÍTÉS:

Két autó ütközött össze a Dobogókői út és a Sugár út kereszteződésénél csütörtökön délelőtt. A város hivatásos tűzoltói vonultak a balesethez és az egyik járművet áramtalanították. A mentők is a helyszínen vannak. Az érintett útszakaszon forgalomkorlátozásra lehet számítani - közölte a katasztrófavédelem.

Egy másik Olvasónk fotót is küldött. Kép: Veizer György

FRISSÍTÉS2

Esztergomban a Kiss János utcában is történt baleset csütörtökön délután - számolt be az esetről olvasónk, hozzátéve, hogy a helyszínelés idején torlódásra számíthattak a közlekedők az útszakaszon.

FRISSÍTÉS3

Nem sokkal 17 óra előtt az Áchim András utcában is ütköztek autók.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi

Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására

A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést

2025. Október 15. 13:56, szerda | Helyi

FÚZIÓ ’25

Öt szervezet részvételével sikeresen lezajlott vármegyénkben az ez évi Fúzió-gyakorlat.