Hírek
2018. Szeptember 22. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti - MTI Fotó: Mihádák Zoltán
Balesetben meghalt egy motoros az 1-es főúton
Balesetben meghalt egy motoros az 1-es főúton Bicskénél péntek délután - tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-t.
A motor személyautóval ütközött, vezetőjének életét a mentők már nem tudták megmenteni; a motoros helyszínen meghalt - olvasható a közleményben.
A baleset a főút 29-es kilométerénél történt, a műszaki mentés idejére az érintett szakaszt teljesen lezárták, a forgalmat Bicskén keresztül terelték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 29. 15:21, péntek | Belföld
Magyar Péter: 16,4 milliárd euró felszabadításáról állapodtunk meg
Az Európai Bizottság elnökével 16,4 milliárd euró, mintegy 6000 milliárd forint uniós forrás felszabadításáról állapodtunk meg - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök Brüsszelben pénteken.
2026. Május 29. 13:00, péntek | Belföld
Sulyok Tamás aláírta a a Magyarország Nemzetközi Büntetőbíróságból történő kilépése visszavonásáról szóló törvényt
2026. Május 29. 11:00, péntek | Belföld
Kátai-Németh Vilmos: át kell világítani a gyermekvédelmi rendszert
Át kell világítani a gyermekvédelmi rendszert - jelentette ki a szociális és családügyi miniszter Szegeden csütörtök este, miután egyeztetett a Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató vezetőivel.
