Hírek
2012. Július 19. 11:39, csütörtök |
Sport
Forrás: MTI
Balzsay Károly jogi lépéseket fontolgat az Universum ellen
Balzsay Károly, a Boksz Világszövetség (WBA) nagyközépsúlyú világbajnoka jogi lépéseket fontolgat, amiért klubja, a német Universum eddig nem fizette ki járandóságát.
Az ökölvívó menedzsmentje csütörtökön arról tájékoztatta az MTI-t, hogy a Balzsay áprilisi címvédő összecsapásáról kötött szerződésben foglaltakat egyelőre csak az egyik fél teljesítette.
"Én elvégeztem a munkámat. Úgy gondolom, hogy nem érheti szó a ház elejét. Megvédtem a világbajnoki címet, de azóta sem kaptam meg, amit ígértek nekem" - mondta Balzsay. "Alapos felkészülés után áprilisban sikerült mindez. Azóta több mint három hónap telt el…"
A magyar bokszoló a német Dimitri Sartison ellen sikeresen védte meg WBA-övét.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 08:24, vasárnap | Sport
Női kézilabda BL - Metzi győzelmével nagy lépést tett a csoportelsőség felé a Győr
A címvédő Győr 27-24-re győzött a két magyar játékossal felálló francia Metz HB vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének szombati rangadóján.
2026. Január 10. 09:11, szombat | Sport
Férfi kézilabda Eb-felkészülés - Tízgólos magyar siker Románia ellen
A magyar férfi kézilabda-válogatott 33-23-ra legyőzte Romániát a péntek este Győrben rendezett Európa-bajnoki felkészülési mérkőzésen.
2026. Január 05. 06:56, hétfő | Sport
Varga Barnabás vasárnap megérkezett az AEK Athénhoz
Varga Barnabás válogatott labdarúgó vasárnap este megérkezett Görögországba az AEK Athén csapatához.
2026. Január 04. 09:25, vasárnap | Sport
Darts-vb - Littler megvédte a címét
A címvédő angol Luke Littler nyerte a Londonban rendezett darts-világbajnokságot, mivel a szombati döntőben 7-1-re legyőzte a holland Gian van Veent.
