Hírek
2017. Március 07. 10:08, kedd |
Helyi
Forrás: Sportcsarnok
Bástya győzelemmel a Rozoga Kupa zárta a teremszezont
A Rozoga Kupával zárta a teremfociidényt az esztergomi Pézsa Tibor Sportcsarnok a minap. A zárótorna trófeáját végül a Bástya csapata gyűjtötte be.
A Pézsa Tibor Sportcsarnok minden évben a Rozoga kupával zárja a téli teremfoci rendezvénysorozatát. Októbertől márciusig 19 tornát rendeztek szinte minden korosztályban a spori munkatársai. Volt olyan korosztály, amelyet többször is megmozgattak.
Az idei Rozoga kupára 6 csapat nevezett be. Lényegében egyetlen fontos szabály volt, minden játékosnak el kellett érnie az 50 évet. A csapatok körmérkőzést játszottak. A rendezők úgy ítélték meg, hogy ez a legigazságosabb lebonyolítási mód és a játékosok még nem olyan „rozogák”, hogy ne bírták volna a sok mérkőzést.
Végül a Bástya csapata nyerte a kupát, majdnem hibátlan teljesítménnyel a Komárom és a Tát előtt. A többi együttes is minden dicséretet megérdemel kulturált, sportszerű és lelkes játékáért.
A díjátadáson Osvald Zsolt főszervező kiemelte, hogy még 50 év felett is milyen sokat számít a sport, a labdarúgás szeretete, milyen nagy közösségformáló ereje van a Rozoga Kupának.
A nap végül a büfében zárult, mindenki elfogyasztotta a Sportcsarnok által biztosított finom babgulyást.
1. BÁSTYA
2. KOMÁROM
3. TÁT
4. OKTATÓK – POMÁZ – SZOKOLYA
LEGJOBB JÁTÉKOS: SIPOS JÓZSEF (KOMÁROM)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
