Hírek
2018. Január 30. 10:39, kedd |
Helyi
Forrás: ügyészség
Belevágott egy csákányt a szomszéd buszába, mert szerinte rossz helyen állt

Felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntette és kisebb kárt okozó rongálás vétsége miatt emelt vádat a nagysápi férfival szemben az Esztergomi Járási Ügyészség.
A buszvezető és az elkövető Nagysápon laknak, szomszédok. A buszvezető tavaly szeptember 8-án, délután a háza előtt leparkolt a munkaeszközként használt autóbusszal. A szomszédja ekkor egy csákánnyal a kezében megjelent és azt ordította, hogy oda nem parkolhat, mert akkor ő nem tud kitolatni, mivel nem lát ki a busztól. Az elkövető odalépett a vezetőfülkéhez, és megpróbálta megütni az ablakon kihajoló férfit az arcán, aki az ütés elől elhajolt. A dühös szomszéd ezután csákánnyal ráütött a busz elejére, miközben hangosan megfenyegette a buszvezetőt.
A rongálás következtében az autóbuszban 63.500 forint kár keletkezett.
A garázda férfi büntetőjogi felelősségéről az Esztergomi Járásbíróság dönt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 05. 17:59, csütörtök | Helyi
Nagy döntést hozott a Richter, óriási változás vár Dorogra
Új korszak veszi kezdetét a Richternél – ennek részleteit nemrég jelentette be Magyarország legfontosabb gyógyszeripari vállalata. A Richter Gedeon Nyrt. hatóanyaggyártásának központja Dorog lesz.
2025. Június 04. 09:47, szerda | Helyi
ÚJABB CSAPÁS AZ ILLEGÁLIS HULLADÉKLERAKÓKRA
Célzott ellenőrzéssorozattal léptek fel az illegális autóbontás és hulladéklerakás ellen az Ács-Bábolna Rendőrőrs munkatársai.
2025. Május 22. 09:52, csütörtök | Helyi
Meghívó - Magyar Hősök Emlékünnepe
2025. Május 22. 09:32, csütörtök | Helyi
Jöjjön el gyermekével a Richter Tűzoltó Gyereknapra!
Május 25-én, vasárnap immár negyedik alkalommal rendeznek interaktív gyereknapot a Richter Gedeon Nyrt. dorogi gyáregységének nagyparkolójában.