Hírek
2016. Január 23. 15:30, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Brutális baleset Budakalászon – kettészakadt egy autó
Kettészakadt egy autó Budakalászon, miután oszlopnak ütközött és a HÉV-sínekre esett.
Szombaton hajnalban Budakalászon egy személyautó villanyoszlopnak csapódott, kettészakadt, darabjai a HÉV-sínekre hullottak, ezért nem közlekedett a HÉV. A Pest megyei katasztrófavédelem szóvivője szerint a balesetben hárman sérültek meg.
Csámpai Attila az MTI-nek korábban elmondta, hogy a baleset Budakalászon a Szent László utcában a HÉV-megálló közelében történt. Az autó három utasa kirepült a gépkocsiból, a mentők tájékoztatása szerint ketten súlyosan, egyikük könnyebben sérült.

Mentésükben a pomázi tűzoltók is segédkeztek - tette hozzá.
A baleset helyszínelésének idejére a közúti forgalmat Pomáz, illetve Budapest irányába terelték az érintett útszakaszról.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 12. 15:00, kedd | Belföld
Alekszej Lihacsov: a Roszatom minden Paks II-re vonatkozó kérdésre választ tud adni Budapestnek
A Roszatom minden, a Paks II projektet illető kérdésre választ tud adni az új magyar vezetésnek - jelentette Alekszej Lihacsov, az orosz állami atomenergetikai vállalatvezetője újságíróknak hétfőn Moszkvában.
2026. Május 12. 14:00, kedd | Belföld
Kapitány István: Magyarország nem válik le az orosz energiáról, és marad a rezsicsökkentés
Magyarország nem válik le az orosz energiáról, hanem diverzifikálja a beszerzési forrásait, és megmarad a rezsicsökkentés a lakosságnak -
2026. Május 12. 10:00, kedd | Belföld
Azbesztszennyezés - Megkezdődött az azbeszttel szennyeződött utcák bitumenes zárása Szombathely oladi városrészében
Megkezdődött Szombathelyen, az Oladi-platón az azbeszttel szennyezett utcák bitumenes zárása, egyelőre a Síp utca, a Gyömbér utca és a Sáfrány utca közötti szakaszon - közölte a város polgármestere a Facebook-oldalán hétfőn.
