Hírek
2018. Január 20. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: pixabay.com
Budapest is esélyes a legjobb európai úti cél címre
Február 8-ig lehet szavazni a legjobb európai úti célokra a European Best Destinations versenyén, amelyre a szervezet Budapestet is jelölte - hangzott el az M1 aktuális csatorna pénteki adásában.
Bán Teodóra, a Budapesti Fesztivál- és Turisztikai Központ (BFTK) Nonprofit Kft. ügyvezetője a műsorban elmondta: egy IP címről hetente egyszer lehet szavazni, így az érdeklődők akár minden héten leadhatják voksukat február 8-ig a www.europeanbestdestinations.com/european-best-destinations-2018 oldalon.
Kiemelte: Budapest mindig tartogat meglepetéseket és lehetőségeket a látogatóknak, így van esély arra, hogy kitűnjön a legjobb húsz város közül, amelyek közé beválasztották. Hozzátette: a magyar főváros kiváló adottságokkal rendelkezik mind építészeti, mind földrajzi szempontból, a történelmi városrészek különböző korszakok lenyomatait viselik magukon, s minden korosztály megtalálhatja a számára megfelelő minőségi időtöltést.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 19. 09:00, vasárnap | Belföld
Hétfőn tartja első ülését a Tisza-frakció
2026. Április 19. 07:44, vasárnap | Belföld
Minden szavazatot megszámoltak, Tisza-kétharmad lesz 141 képviselővel
Befejezték a múlt vasárnapi országgyűlésiképviselő-választáson leadott összes szavazat megszámolását, minden egyéni választókerületben megszületett a nem jogerős végeredmény szombaton.
2026. Április 18. 13:00, szombat | Belföld
A jövő héttől újra működhet a Barátság kőolajvezeték
2026. Április 18. 12:00, szombat | Belföld
Hárommal nőtt a Tisza képviselőinek a száma
Magyar Péter: hárommal több képviselői helyünk van
