Hírek
2017. Június 28. 19:37, szerda |
Helyi
Forrás: mti
Busz és kamion ütközött Nagysápon – A buszsofőr kirepült az ablakon – VIDEÓVAL
Hátulról belehajtott egy menetrend szerint közlekedő autóbuszba egy kamion szerdán Nagysápnál, az ütközés következtében a busz vezetője kirepült az ablakon és súlyos sérüléseket szenvedett
- közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI-vel.Takács József sajtóreferens tájékoztatása szerint a busz utasai közül négyen könnyebben megsérültek.
A teherautó vezetője is könnyebben sérült meg, ő a rendőröknek azt mondta, hogy elvakította a nap, ezért hajtott neki a busznak.
Az M1 tudósítója kifejtette: a súlyosan megsérült buszsofőrt az esztergomi kórházban ápolják. Megsérült a gerince, a csipője és lába is több helyen eltörött.
Fotó: M1
Videó: Bakos Norbert
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
