Hírek
2018. Május 01. 13:40, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Családi tragédia Dágon
Késsel életveszélyesen megszúrta feleségét Dágon egy férfi hétfőn. Gyermekük az anyja védelmére kelt, és olyan erővel fogta le az apját, hogy a férfi életét vesztette - közölte honlapján a rendőrség.
A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint az 56 éves asszonyt a mentők kórházba vitték, 35 éves fia ellen a rendőrség emberölés megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 22. 09:16, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor szerint a Tisza, Brüsszel és Kijev titkos paktumot kötött Münchenben
2026. Február 21. 13:00, szombat | Belföld
KSH: decemberben a bruttó átlagkereset 789 200 forint volt
2025 decemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 789 200, a nettó átlagkereset 548 900 forint volt - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
2026. Február 21. 12:00, szombat | Belföld
Választás 2026 - Hivatalosan megkezdődött a kampányidőszak
Hivatalosan megkezdődött szombaton az április 12-ei országgyűlési képviselő-választás kampányidőszaka, életbe léptek a kampányra vonatkozó szabályok.
2026. Február 21. 10:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Liszt Ferenc repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb központja lehet
A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb kereskedelmi és a turisztikai központja lehet - jelentette ki a miniszterelnök pénteken, a reptér új épületkomplexumának ünnepélyes alapkőletételén.
