Városlista
2026. március 22, vasárnap - Beáta, Izolda, Lea

Hírek

2017. Szeptember 15. 07:22, péntek | Belföld
Forrás: mti

Csökkent a benzin ára, a gázolajé nem változott

Csökkent a benzin ára, a gázolajé nem változott

Csökkentette bruttó 3 forinttal a 95-ös benzin árát pénteken a Mol Nyrt., a gázolaj ára nem változott.

A csökkentéssel a benzin átlagára 353 forintra mérséklődött, a gázolaj átlagára 351 forint maradt.

Az üzemanyagok ára legutóbb szerdán változott, a gázolaj 2 forinttal 351 forintra drágult. A 95-ös benzin átlagosan 356 forint maradt.

Az autósok 50 forintos különbséget is tapasztalhatnak a töltőállomások árai között.

A benzinár 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 22. 15:00, vasárnap | Belföld

Az Otthon Start Programban már 30 ezernél több hitelfolyósítás történt

Az Otthon Start Program dinamikusan növekszik, és mára meghaladta a 30 ezret a folyósított hitelszerződések száma - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) vezetője szombaton Gödöllőn.

2026. Március 22. 11:00, vasárnap | Belföld

Magyarországra leselkedő veszélyekről beszélt Orbán Viktor

Négy nagy veszéllyel kell szembenéznie Magyarországnak már a következő hónapokban, ezért ne a kockázat, hanem a biztos választás mellett szavazzunk április 12-én - hívta fel a figyelmet a miniszterelnök.