Hírek
2018. Július 08. 19:52, vasárnap |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Csőtörés a Móricz lakótelepen

Esztergomban a Móricz Zsigmond utcában csőtörés van – közölte egy olvasónk vasárnap 19 órakor.
A vízvezeték az áramszolgáltató cég közelében tört el. Információk szerint akkor már egy órája folyt a víz.
A lakók, amíg tudnak vegyenek vizet, mert a vízmű a helyreállítási munkálatok idejére elzárja a vizet.
FRISSÍTÉS:
A vízmű szakembere a víz elzárása nélkül kezdtek hozzá a hiba elhárításához, mindezt azonban úgy, hogy kisebb nyomásra kellett venniük a vízet a csövekben. Információink szerint hétfőn délelőttre teljesen kijavítják a problémát.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 05. 18:44, kedd | Helyi
KAMERALOPÁSBÓL REPETÁZTAK
A Tatabánya Rendőr-főkapitányság lopás és rongálás vétsége miatt nyomoz két férfival szemben.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Július 06. 22:34, vasárnap | Helyi
Negyvenegy iskolát támogat idén a Richter alapítványa
Hatalmas érdeklődés mellett, 41 intézmény közel 107 millió forint összértékű támogatásával zárult a Richter Gedeon Nyrt. Centenáriumi Alapítvány 2025-ös országos támogatási programja.