Hírek
2015. Március 16. 09:38, hétfő |
Helyi
Forrás: KEMRFK
Cukros vizet töltött volt élettársa autójának tankjába egy bajnai férfi
Vádemelési javaslattal zárta le a dorogi rendőrség annak a bajnai férfinek az ügyét, aki volt élettársának rongálta meg autóját: két liter cukros vizet öntött a tankba.
Feljelentette volt barátját egy bajnai asszony, miután tavaly december 26-án nem tudta beindítani autóját és a helyi söröző bejárati ajtaját is nyitva találta, holott azt előző este gondosan bezárta. Tudta, hogy a kocsi műszaki állapotáért és az italozó ajtajának megrongálásáért egykori élettársa okolható. A rendőrök ellenőrizték a sértett által elmondottakat és felkeresték T. Krisztiánt. A 26 éves helybéli nem tagadta, mit tett. A Dorogi Rendőrkapitányságon részletes beismerő vallomást tett gyanúsítotti kihallgatásán. Elmondta, nem tudta elfogadni, hogy barátnője elhagyta őt, ezért két liter cukros vizet töltött a nő kocsijának tankjába. Hogy mit akart elérni mindezzel, maga sem tudta megmondani, ittasságával magyarázta tettét.
T. Krisztián ellen – szabadlábon hagyása mellett – rongálás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott eljárást a Dorogi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya, melyet március 12-én vádemelési javaslattal fejezett be, és küldött meg a Komáromi Járási Ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 04. 08:50, kedd | Helyi
Rekordadománnyal zárult a Richter Egészségváros 2025-ös szezonja
2025. Október 15. 13:56, szerda | Helyi
FÚZIÓ ’25
Öt szervezet részvételével sikeresen lezajlott vármegyénkben az ez évi Fúzió-gyakorlat.
2025. Október 06. 09:39, hétfő | Helyi
TE DÖNTESZ – VALÓS TÖRTÉNETEKKEL A DROGPREVENCIÓÉRT
a tatai Magyary Zoltán Művelődési Központ adott otthont a Te döntesz című drogprevenciós színházi előadásnak, melynek során több száz középiskolás kapott lehetőséget arra, hogy szembenézzen a drogfüggőség valóságával
