Városlista
2025. szeptember 26, péntek - Jusztina

Hírek

2011. December 12. 13:48, hétfő | Bulvár
Forrás: Story Online

Diana sorsára jut Lady Gaga

Diana sorsára jut Lady Gaga

A huszonöt éves énekesnő azt nyilatkozta, retteg, hogy az ismertsége okozza a vesztét. Sorselemző szerint nem alaptalan a félelme

"Azt álmodtam, hogy ugyanúgy a hírnév mártírja leszek, mint Diana hercegnő egykor. Szó szerint a halálba kergették az őt üldöző fotósok, akik csak a rajongók igényeit akarták kielégíteni" - idézi az énekesnőt a brit Sun napilap. Lady Gaga barátai szerint az énekesnő magát a XXI. Század Dianájának tartja, mivel annyira ismert, éppen úgy divat ikon, és neki sincs már magánélete, mert a rajongók mindenhová követik.
"Ő ihlette a Paparazzi című számomat is. Abban is azt akartam megmutatni, hogy a hírnév mennyire veszélyes, és nem csupán élvezet. Éppen a rajongók szeretete ad erőt, de akik őket akarják kiszolgálni, az ő kíváncsiságukat, azok már nincsenek semmire tekintettel."

Gaga annyira fél a korai haláltól, hogy sorselemzőhöz fordult, aki csak erősítette a rettegését. Állítólag ugyanolyan tragikus lesz a sztár halála, mint egykor Dianáé volt, és Gaga sem lesz hosszú életű, bár pontos időpontot nem mondott az elemző. Az énekesnőnek azt tanácsolta: éljen úgy, mintha minden nap az utolsó lenne.

Címkék: lady gaga

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 25. 06:58, csütörtök | Bulvár

A Neoton 60 évét ünnepli a Magyar Zene Háza pop-up kiállítása

Hatvan évvel ezelőtt, 1965-ben alakult meg a Neoton, a hetvenes-nyolcvanas évek pop-diszkó sztárzenekara, a Neoton Família elődje.

2025. Szeptember 24. 07:03, szerda | Bulvár

Elhunyt Claudia Cardinale francia-olasz filmszínésznő

Nyolcvanhét éves korában elhunyt kedden Claudia Cardinale francia-olasz színésznő, a hatvanas-hetvenes évek egyik legnépszerűbb filmcsillaga - közölte ügynöke az AFP francia hírügynökséggel.

2025. Szeptember 23. 07:34, kedd | Bulvár

Tovább bővült a Mészáros Csoport agrár portfóliója

Sikeresen lezárult a Békés vármegyei mezőgazdaság egyik meghatározó szereplője, a 25 éves múltra visszatekintő Gyulai Agrár Zrt. akvizíciója.

2025. Szeptember 23. 07:26, kedd | Bulvár

Semjén Zsolt: Soha semmilyen bűnös viszonyhoz nem volt közöm