2014. Február 18. 13:51, kedd | Helyi
Forrás: Új-Hullám SE

Dorogi úszósikerek Százhalombattán

Öt arany, négy ezüst és hat bronzérmet szereztek a dorogi Új-Hullám SE úszói a február 15-16-án, Százhalombattán megrendezett Szalai János Emlékversenyen.

Az Új-Hullám SE csapatából hatan állhattak fel a dobogóra, közülük a legeredményesebb Böszörményi Boglárka volt, aki öt arany és egy ezüstérmet szerzett. Rajta kívül érmes lett még Simonek Renáta (három bronz), Merész Bence (egy ezüst és egy bronz), Böszörményi Bálint (egy ezüst és egy bronz), Berky Áron (egy ezüst) és Márföldi Abigél (egy bronz).

Az egyesület versenyzői az iskolai sí szünet adta lehetőséget kihasználva jelenleg dorogi edzőtáborozáson vesznek részt.

2024. Május 02. 18:36, csütörtök | Helyi

Elindult a "piskóta" körforgalom építése Esztergomban

Április 30-án indult a Dobogókői út – Petőfi Sándor út – Terézia utca – Kálvária út kereszteződésénél a körforgalom építése.

2024. Május 02. 18:34, csütörtök | Helyi