Hírek
2021. Május 19. 12:51, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Dunába esett egy nő, egymásba kapaszkodva mentették
A BRFK rendőrei egymásba kapaszkodva húztak ki a vízből egy 52 éves nőt.
A rendőrségre 2021. május 18-án 17 óra 12 perckor érkezett bejelentés, hogy Budapest XIII. kerületében, a Révész utcánál egy ember van a vízben és sodródik. A BRFK XIII. Kerületi Rendőrkapitányság járőrei, Szabó Fanni őrmester, Nyíri Tamás törzsőrmester, Balogh Bence őrmester és Krizsán János törzsőrmester három percen belül a helyszínre értek és egymásba kapaszkodva kihúzták a vízből az 52 éves nőt. Az asszonyt betakarták, majd további ellátása céljából átadtak a mentőszolgálat munkatársainak – közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 15:00, szerda | Belföld
Kapitány István: a Tisza-kormány intézkedéssorozattal növeli a gazdaság termelékenységét és a kkv-szektor hatékonyságát
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök
Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".
2026. Április 22. 10:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: garanciát kértem a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető szlovák jogszabály hatályon kívül helyezésére
Garanciát kért Magyar Péter leendő miniszterelnök Robert Fico szlovák kormányfőtől kedden arra, hogy a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető jogszabályt Szlovákia hatályon kívül helyezi.
