Hírek
2016. Április 26. 14:31, kedd |
Sport
Forrás: mti - fotó: hirado.hu
Dzsudzsák Balázs hetekre kidőlt
Körülbelül három hétig nem léphet pályára Dzsudzsák Balázs, a nyári Európa-bajnokságra készülő magyar labdarúgó-válogatott csapatkapitánya.
A Bursaspor légiósa a horvátok elleni, március 26-án lejátszott barátságos mérkőzésen elszenvedett bokasérülése miatt egy hónapig volt harcképtelen, ezt követően most pénteken tért vissza, a bár végigjátszotta a Kayserispor elleni bajnokit, egy lövésnél a combfeszítő izmában keletkezett mikroszakadás.
"Szerencsére nincs nagy baj, csak egy apró sérülésről van szó, amit egy rossz mozdulat okozott. Három hét alatt teljesen rendbe fogok jönni, a válogatott májusi felkészülése során elkezdhetem a munkát, és az Európa-bajnokságig hátralévő két mérkőzésre már teljesen egészséges leszek" - mondta a Magyar Labdarúgó Szövetség honlapjának Dzsudzsák Balázs.
Bernd Storck válogatottja május 20-án a Groupama Arénában Elefántcsontpart együttesével játszik felkészülési mérkőzést, június 4-én pedig a világbajnoki címvédő Németország vendégeként lép pályára
A magyar válogatott 44 év után szerepel majd ismét az Eb-n: sorrendben Ausztriával (június 14., Bordeaux), Izlanddal (június 18., Marseille) és Portugáliával (június 22., Lyon) találkozik az F csoportban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 31. 07:13, kedd | Sport
Magyar-görög - Rossi: mostani ellenfelünk erősebb, mint Szlovénia
Marco Rossi szövetségi kapitány szerint a magyar labdarúgó-válogatott keddi ellenfele, a görög csapat erősebb, mint a szombaton 1-0-ra legyőzött Szlovénia volt.
2026. Március 30. 07:57, hétfő | Sport
Japán Nagydíj - Antonelli nyert és vezet az összetettben is
Andrea Kimi Antonelli, a Mercedes 19 éves versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Japán Nagydíjat, sikerével pedig a világbajnoki pontversenyben is átvette a vezetést.
2026. Március 29. 08:52, vasárnap | Sport
Magyar-szlovén - Egygólos hazai győzelem
A magyar labdarúgó-válogatott 1-0-ra legyőzte a vendég szlovén csapatot a Puskás Arénában rendezett szombati barátságos mérkőzésen.
2026. Március 28. 12:00, szombat | Sport
Magyar-szlovén - Rossi: Lukács vagy Bárány helyettesítheti Vargát
Marco Rossi szövetségi kapitány szerint Lukács Dániel vagy Bárány Donát helyettesítheti a magyar labdarúgó-válogatott kezdőcsapatában a sérült Varga Barnabást.

