Hírek
2021. Április 09. 19:51, péntek |
Helyi
Forrás: Szalma Csárda Facebook
Egy esztergomi étterem is csatlakozott ahhoz a kezdeményezéshez, amely kedvezményesen, vagy ingyen ad ételt a mentősöknek
Kedves Mentősök!
Úgy döntöttünk, mi is csatlakozunk a kezdeményezéshez - írja Facebook oldalán a Szalma Csárda.
"A hétvégén (szombaton és vasárnap) minden szolgálatban lévő mentőst szeretettel várunk és vendégünk egy ebédre!
Ha ránk telefonáltok egy gyorsat ezen a számon: 0633315336, mire megérkeztek elkészítjük nektek az ételt és már mehettek is tovább, hogy minél több emberen segíthessetek! (és persze feljelenteni sem fog senki, ha megálltok 1,5 percre átvenni a rendelést)
Nyugodtan osztogassátok, hogy eljusson a hétvégén szolgáló mentősökhöz"
Az ügy előzménye, hogy valaki pár nappal ezelőtt feljelentett egy mentőst, mert sérelmezte, hogy megállt egy büfénél hamburgert venni.
Buvár Mariann, az érinett mentőápolóaz Országos Mentőszolgálat videójában elmondta, hogyaz esetnek nem várt következménye lett, a rengetegen fogtak össze érte és bajtársaiért.
"Az esetnek komoly következményei lettek. Szerencsére nemcsak a mentők főigazgatója, hanem a társadalom nagy része is kiállt értem. Sőt, jólelkű büfések, gyrososok, pizzériák, éttermek biztosítottak engem és több mint nyolcezer bajtársamat támogatásukról. Nagylelkűségüknek köszönhetően ma már kedvezménnyel vagy teljesen ingyen hamburgerezhetünk abban a húsz percben, amiben a szolgálat alatt lehetőségünk van. Ígérem, ahogyan eddig is, úgy ezután is helytállunk bajtársaimmal, és számíthattok ránk a jövőben is. Köszönöm!
Fotó: Szalma Csárda Facebook
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
