Hírek
2017. Október 08. 19:21, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Egy rakás agancsot lopott a gondnok
A tatabányai nyomozók gyanúsítottként kihallgatták a tettest.
A Tatabányai Rendőrkapitányság lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást egy 46 éves tatabányai lakos ellen.
A gyanúsított egy Várgesztes közelében lévő gazdaságnál dolgozott gondnokként. A férfi tudta, hogy a tulajdonos melyik épületben tart szarvas trófeákat. A sértett október 7-én ellenőrizte az értékes trófeagyűjteményét. Azokból több darab is hiányzott, ezért értesítette a rendőröket. A járőrök megállapították, hogy a gondnokként dolgozó férfi folyamatosan lopott a trófeákból. A tettes azt is elmondta, hogy az agancsokat fűrésszel levágta és azokat értékesítette.
A rendőrök a házkutatás során összesen 19 darab szarvas koponyacsontot foglaltak le, melyről az agancsokat a gyanúsított levágta. A rendőrök megtalálták a vágásokhoz használt fűrészt is. A férfit a fenti napon 20 óra 10 perckor a Tatabányai Rendőrkapitányságra előállították, ahol gyanúsítottként kihallgatták.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 22. 07:36, csütörtök | Kék hírek
A Netflix nevében is próbálkoznak a csalók - Ne dőljön be!
Az elmúlt napokban több bejelentés is érkezett, mert a csalók egy népszerű televíziós szolgáltató nevében előfizetéseket kötöttek, felhasználva a sértettek nevét, bankkártyaadatait.
2026. Január 07. 07:52, szerda | Kék hírek
ORFK: a hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a balesetek száma
A hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a közúti közlekedési balesetek száma
2025. December 31. 07:33, szerda | Kék hírek
A NAV nevével visszaélve támadnak adathalász csalók
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) nevével visszaélve támadnak az adathalászatra specializálódott csalók, akik adó-visszatérítés lehetőségével kecsegtetik áldozataikat - közölte az adhatóság kedden az MTI-vel.
2025. December 21. 10:03, vasárnap | Kék hírek
Újabb gyanúsított a Szőlő utcai ügyben
Rendész bántalmazott a napokban egy fiatalkorú fogvatartottat a Budapesti Javítóintézetben, ezzel az úgynevezett Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma kilencre emelkedett a Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészségen
