Hírek
2017. Április 07. 10:19, péntek |
Helyi
Forrás: police.hu/infoesztergom.hu
Egy üveg sört vallott be, de olyan bizonytalanul vezetett, hogy egyből kiszúrták

Két ittas vezetőt is elkaptak a rendőrök az elmúlt 24 órában. Egyiküket Esztergomban, a másikukat Komáromban.
Ittasan vezette járművét az a férfi, akit csütörtökön 22 óra 35 perckor Esztergomban a Sugár úton igazoltattak a rendőrök. Az 51 éves esztergomi lakos bizonytalan úttartással vezette járművét, amikor a járőrök ellenőrizték. A férfi beismerte, hogy mielőtt a volán mögé ült, egy üveg sört fogyasztott. A rendőrök a sofőrt mintavételre előállították.
A körzeti megbízottak csütörtökön 14 óra 57 perckor Komáromban a Tatai úton ellenőriztek egy személygépkocsit és vezetőjét. A sofőrrel szemben ittasság gyanúja merült fel. A rendőrök a 36 éves tatai lakost szondáztatták, majd a pozitív mérési eredmény miatt mintavételre előállították és vezetői engedélyét átvételi elismervény ellenében elvették.
A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság felhívja a figyelmet, hogy aki ittasan vagy kábítószer hatása alatt járművet vezet, elfogadhatatlan kockázatot vállal és mások életét is veszélyezteti!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 05. 18:44, kedd | Helyi
KAMERALOPÁSBÓL REPETÁZTAK
A Tatabánya Rendőr-főkapitányság lopás és rongálás vétsége miatt nyomoz két férfival szemben.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Július 06. 22:34, vasárnap | Helyi
Negyvenegy iskolát támogat idén a Richter alapítványa
Hatalmas érdeklődés mellett, 41 intézmény közel 107 millió forint összértékű támogatásával zárult a Richter Gedeon Nyrt. Centenáriumi Alapítvány 2025-ös országos támogatási programja.